Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a férjem...

Mit tegyek hogy a férjem jobban odafigyeljen rám? Vagy felejtsem el? Megváltozni már nem fog? !

Figyelt kérdés
Ő mindig is magába húzódó tipus volt,nehezen mutatja ki az érzéseit,szóval nem olyan mint az átlagos férfiak(nyuszikám,cica...stb)De egy nagyon rendes ember,nem csajozik,nem iszik,semmi rosszat nem tesz,imádja a gyerekeit és velem is nagyon rendesen bánik de nagyon hiányzik egy férfi ölelés,babusgatás!Szeretethiányom van és ezt ő nem érti!Ha mondom neki akkor azt piszkálódásnak veszi.Mit csináljak?Mit tegyek?Már kezdek beletörődni hogy magányos maradok örökké!(33 éves vagyok)
2008. dec. 13. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

6 éve ismertem a páromat és most vagyunk abban a fázisban, hogy nem bírtam tovább. Teljesen ráismertem a leírásodban, ugyan ilyen ő is. Úgy döntöttem, hogyha eddig nem változott, ezek után se fog. Inkább ha nehezen is de odébb állok és keresem a boldogságot...

Senkinek nem jó ha egy boldogtalan kapcsolatban évődik...

2008. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne változna?!Ha ilyen,mint ahogy leírod,rendes embernek tűnik,s egy-két ölelésért nem szabad eldobni.Kinek lenne az jó?!A gyerekektől gondolom,sok szeretetet kapsz.Ha te is csak adsz,megsimogatod a párod néha,stb.jól esik az mindkettőtöknek.Mi legalábbis így élünk,bár gyerekünk nincs,de én úgy érzem,boldog vagyok ebben a kapcsolatban,s vannak kisállataim,amiket simogathatok,és ők is viszontszeretnek.

Annyi a csapodár férfi,miért cserélné le egy olyanra?!

2008. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Miért, valaha másmilyen volt? Nem ilyennek fogadtad el, amikor hozzámentél? Ő valószínűleg ilyen természetű, nemigen fog megváltozni. Én megértelek, minden nőnek szüksége van a gyengédségre, de inkább száz ilyen típusú férfi, mint egy olyan, aki így cicám, meg úgy cicám, - aztán minden nő után csorgatja a nyálát... Mert sok ilyen van, ne akard a rendes kis férjedet egy ilyenre elcserélni.

Vagy lehet, hogy már te nem szereted olyan nagyon, és ezért idegesít?

2008. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
az en parom is ilyen.. hat ez van .. nem jo dolog kieroszakolni..tudod, hogy szeret, gondolj erre..en igy teszek..de attol meg neha rossz..megertelek..
2008. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem te nyuzd, nyomulj, es kerd hogy babusgasson, mindig! Tudom, faraszto ha nincs visszajelzes. De amikor megismerkedtetek es udvarolt, akkor is ilyen volt, nem? Meg azt gondoltad talan, hogy megvaltozik, nem? Vagy akkor is mar a josagaval voltal inkabb elfoglalva?

Hat megertelek. De ha ez csak a problema, azert el ne hagyd. Becsuld a josagat, a szeretetet, szeresd ugy ahogy van, es fogadd el igy. Gondolj mindig arra a sok jora amit veletek, ertetek tesz. Sajnos nem vagyunk egyformak. Annal viszont tenyleg jobb, mintha otthon "hazugan" olelgetne, kozben pedig mason jarna az esze.

2008. dec. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

kutyából nem lesz szalonna. ez biztos. aztán meg ha lesz is kinek kell kutyaszalonna. az már nem jó.


és igaz én elváltam pont ez miatt.pont ugyan ilyen volt aférjem. egyszer nem mondta volna hogy de sexi vagy. 26 éves voltam és majd meg vesztek értem a pasik , áz ö haverjai ezer bokkal illettek. kimondottan ö miatta kicsiptam magam és annyit nem mondot hogy hü ha, mikor a barátnöm férje meglátott akikkel egytt mentünk a partir ö fütyült utánnam. sokszor beszéltem vele nekem szerette, oda figyelés kell. mikor mondtam neki kb egy hétig próbálta kieröltetni de nem szívböl jött.


aztán jött a mostani párom aki imád, akin látszik hogy szeret.

2008. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valahol az eddigi válaszok két pólusa között van az igazság...mert igen, valószínű ilyen volt akkor is, amikor hozzámentél, de ez nyilván nem jelenti azt, hogy életed végéig be kell érned ennyivel: hiszen változnak az ember igényei. Viszont: ahogy leírod, tényleg jó embernek tűnik, és valljuk be, ritka az manapság. Az én párom is ilyen, és én is nyafogtam miatta, h soha nem ölel meg, erre ő: "de hát most is idebújtál!" ők így látják a dolgokat. Máshogy van összerakva az agyuk. Bújj hozzá Te, viszonozni fogja. Én reggel nem hagyom kikelni az ágyból, amíg legalább negyedórára össze nem bújunk, ilyenkor "csak" simogatjuk egymást, de utána kiegyensúlyozott vagyok:)

Szerintem azt, h szeretethiány, egy "férfias" férfi sosem érti meg...De fel a fejjel!

2008. dec. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

rettentő furcsa válaszokat írtok, szerintem próbálj hatni a lelkére, ha szereti a gyerekeit és szeret téged is akkor csak jó ember lehet. Ha tényleg úgy van ahogy mondod akkor ülj le vele beszélgetni, de ne csak úgy a lakásban szólítsd meg tv-zés közben. Ha valami csinálsz csináld jól, biztos vagyok benne, hogy csinos vagy, ne szégyelld bevetni magad egy kicsit, próbáld meg.

Ha nem jönne össze akkor keress egy szabad hétvégét passzold le a gyerekeket a mamihoz egy délelőttre és menjetek el kettesben valami fürdőbe kikapcsolódni! Meglátod hatni fog rá, a pihentető dolgok kicsit kikapcsolják az embert, lenyugtatják, megszüntetik a mindennapi stresszt, ha ellazul biztos nem esik majd nehezére beszélgetni veled erről a témáról, mondd el neki, hogy néha vágysz egy kis cirógatásra egy-egy kedves szóra, meg fogja érteni. Ha szeret akkor ennek TÉNYLEG hatnia kell!


Őszintén kívánom, hogy minden sikerüljön jól!!!

2008. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
az előző kommentelő vagyok, én sem becézem a barátnőmet mm van beceneve de mindenki így hívja én is így hívom. Imádom és ha nem is becézgetem, de ha együtt vagyunk akkor mindig mondom neki, hogy szeretem, de tudom, hogy ha nem mondanám ő akkor is tudná, hogy így van. Csak a szemébe kell néznem! ez nagyon gay volt...de remélem mindenki érti mire célzok! Közel sem az a lényeg, hogy kimondja-e hanem az, hogy tényleg úgy érzi! Ennyivel egészíteném ki az előbb leírtakat, de azért egy próbát megér.
2008. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak: nem, nem elég ha csak hallgatsz, és azt mondod 'a szemében látom, h szeret'! Honnan tudod? Szóból ért az ember! Pont ti férfiak vagytok, akik csak a szóból értenek, a 'jelzésekből, utalásokból' nem! És igenis jólesik a becézés is!

Kedves kérdező! A 'hétvége kettesben' nagyon jó ötlet, meg kell beszélni a dolgokat! És ha másképp nem, hát közeledj te minnél többször, azt általában viszonozza az ember!

2008. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!