Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feljelentheti? Mit csináljunk?

Feljelentheti? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
A barátom 17 éves és mindent ő csinál mos főz takarit figyel a tesojára minden megvan neki tiltva és ma elmesélte h tegnap tök rosszul volt mert az apja nem engedte h egyen mit lehet ilyenkor csinálni? ja és a nevelőapja. az igazi anyja az nem foglalkozik semmivel
2010. szept. 5. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedte, hogy egyen?????

Miért, milyen jogon?????

17 éves, tehát még nem nagykorú, simán feljelentheti, és ha lenne esze meg is tenné!!!!

gyámhivatal, polgármester, jegyzö bárki tud segíteni, akár még az iskolában is!

Kell, hogy legyen valaki akihez tudtuk fordulni!!!!

2010. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jól írta az elöttem szóló,de mivel kiskorú lehet,hogy kimenne a gyáműgy és felmérné a családi állapotukat,hogy tudják-e nevelni őt,de az a jobb eset ha a nevelő apját sziszik el,de benne van a pakliban,hogy nevelőotthonba viszik,ha nem találnak egy olyan gyámot aki tudja nevelni,(ha az anyját sem érdekli).

Ezzel vigyázni kell!


21/L

2010. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem akar menni az igazi apjához mert az messze van és nem akar engem itt hagyni. Olyan jogon nem engedte hogy egyen h az ő enni valojuk és ma is kinn voltam náluk és ma se ehetett mert nem ment ki a kertbe kapálni meg nem figyelt a tesojára hanem velem találkozott
2010. szept. 5. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasid jobb erőben van, mint az Apja verjen be neki egy jó nagyot, akkor is ha az apja. Mi az, hogy Ő a ház cselédje FIÚKÉNT suli is van és akkor nem ehet?

Nem vagyok egy erős fizikailag, de tuti béreltem volna valakit aki legaláb megfoga kiviszi az erdőbe és a ruhájánál fogva felrakja a fára. Aztán 3 nap múlva majd érte küldeném az embert és ha hazajön megmondanám Neki kivel szórakozzon!

Besz@rás, hogy nem ehet! Ehhez senkinek sincs joga! Akárkije is a párodnak. Attól, hogy az Apja nem teheti meg...

2010. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennt ki kapálni??? Miért az apja mit csinál egész nap???Le merném fogadni, hogy a kocsmába támasztja a pultot!!!Minek az ilyennek egyáltalán gyerek???

Már meg ne haragudj, szép a szerelem meg okés minden, de Én inkább azt választanám, hogy az az ember akit szeretek, biztonságban legyen ...

2010. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én már miota mondom neki h vagy jelentse fel vagy szolok az igazi apjának. Most az van h mult héten lekevert neki a barátom de azota még rosszabb.ja és nem támassza a pultot hanem egész nap vakargatja és gépezik
2010. szept. 5. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!