Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben változzak meg, hogy ne...

Miben változzak meg, hogy ne legyen több veszekedés?

Figyelt kérdés

Azt mondta a párom, hogy nem lenne ennyi veszekedés közöttünk, ha én nem így állnék a dolgokhoz.

Elegem van abból, hogy reggeltől estig dolgozik (meg tudná oldani, hogy ne kelljen este 8kor is a cégnél lennie), hétvégén is akad valami, ami fontosabb mint én.

Soha nem megyünk együtt sehova (mikor összekaptunk, és elvitt vacsorázni, rákérdeztem, hogy miért...arra vártam, hogy valami szépet mond, hogy szeret, kedveskedni akar, vagy valami ilyesmi...nem, ő azt mondta, hogy egy jó csülköt akar enni), mert neki nincs kedve.

Semmiről nem tudunk beszélgetni, csak a munkahelyéről. Persze, tudom jól esik, hogy elmondhatja, mi történt vele aznap, de erre nekem is szükségem lenne. Soha nem kérdezi meg milyen napom volt, mi történt velem.

Nem tudja kimutatni hogy szeret (vagy csak én vagyok vak??). Néha már sírni tudnék, mikor valami nem sikerül neki, és velem veszekszik. (Ma mentünk valahová, nem volt parkolóhely, persze azért is én voltam a hibás...)

Elmondtam neki, hogy miket hiányolok (mind a szexben, mind a kapcsolatban), erre elkezdett hisztizni.

Nem vagyok ronda, nem szoktam követelőzni vagy hisztizni.

Nem tudjuk a problémáinkat megbeszélni, mert ő nem hajlandó.

Mindig csak az hajtogatja, hogy változzak meg, de nem mondja miben.

Szeretnék vele lenni, legalább hétvégenként...erről nem akarok lemondani! Tényleg nem tudom, mi lehet bennem a hiba. Vagy egyszerűen csak nem illünk össze?

1,5 éves kapcsolat...


2010. szept. 5. 21:17
 1/4 Leila3 ***** válasza:
46%
Szerintem a párod nem szerelmes beléd,legalábbis ahogyan a levélből ezt kivettem. Hisz akkor törödne veled,és érdekelnéd jobban őt. Az is lehetséges,hogy rettentő rossz természete van,hogy olyanért is téged okol,amiről nem te tehetsz,de az,hogy meg sem kérdezi,hogy milyen napod volt,és te elmondod a gondjaidat,és erre ő hisztizik,az helyett,hogy azt mondaná,hogy akkor próbál változtatni rajtuk,hát szerintem nem túl sok értelme van már a kapcsolatotoknak,persze ha te szereted,akkor ez így nehéz kérdés,hogy mit is tegyél. Ha fontos lennél neki,akkor picit a munkát is félretudná tenni,és kedveskedni akarna neked,ő viszont ezt sosem teszi. Hidd el,találsz nála jobb pasit,aki foglalkozik is veled,és érezteti,hogy szeret.
2010. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sms-ben kérdezte, hogy eljöjjön-e hozzám. Csak annyit tudtam írni, hogy nem tudom.

Arra vártam, hogy szó nélkül kocsiba ül, és megkeres. Azt hittem, fontos vagyok neki.

2010. szept. 5. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

"Sms-ben kérdezte, hogy eljöjjön-e hozzám. Csak annyit tudtam írni, hogy nem tudom.

Arra vártam, hogy szó nélkül kocsiba ül, és megkeres."


Öreg hiba!A pasik a szóból értenek.Nem apró célzásokból,nem ráutalásokból,egyenes,nyílt szóból!

Teljesen megértelek és elhiheted,hogy minden nő tudta volna,hogy mit jelent a "nem tudom",de a pasik nem értik.Sajnos egyet kell,hogy értsek az első hozzászólóval.A barátod részéről nincs valami hatalmas szerelem. :(

2010. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, egyszerűen nem illetek össze.

Vagy elfogadod ilyennek, vagy kirúgod. Az elfogadás azt jelenti, hogy ilyennek szereted, nem azt, hogy beletörődsz és elviseled, közben sírsz és szenvedsz.


Ja, és ha akarsz valamit, azt mondd meg magyarul. Mindek játszmázni? Nem gondolatolvasó. Ha megmondod, mit szeretnél, és akkor se csinálja, az gáz. De ha célozgatsz és nem érti, az fölösleges kínzása egymásnak.

2010. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!