Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ha zavar?

Ez normális ha zavar?

Figyelt kérdés
A helyzet az ,hogy a családban én vagyok fényképész/videós amivel nem lenne baj a probléma ott kezdődik,hogy egyetlen családi eseményen sem szerepelek pl keresztelő,karácsony,szilveszter,mikulás,szülinap,névnap , és ez zavar. Nem vagyok rajta egy képen illetve videón se és ha teszünk ki képeket az internetre egyiken se vagyok rajta. Lehet ez most nárcisztikusnak tűnhet ,de szerintem jogosan zavar. Mit tegyek? Már mondtam nekik erre még tesómnak állt feljebb,hogy akkor nem szerepelek rajta de nagy dolog. Ez szarul esett.
2021. dec. 3. 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"Féllaikus hobbifotós nem szelfizget, ergo állványa sincs."


He?

Rárakja egy asztalra, székre, bármire.

19 éves unokaöcsém eddig mindig meg tudta oldani.

2021. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A tripod nem tétel. Aki fotós, annak legyen állványa. Amúgy meg szekrény, ablakpárkány, szék, szekrény. Ne legyünk már életképtelenek. Egy tini képes lenne megoldani.
2021. dec. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan esik rosszul de erről te is tehetsz. Ha nem csinálod szívesen akkor egyszerűen ne csináld.

2. Ha drága géped van azt szerintem ne add ki a kezedből. Tedd le hogy te most már szórakozni akarsz és mond meg a többieknek hogy csináljanak a telefonjukkal képeket. A mai telefonokkal már nagyon jó minőségű képeket lehet csinálni.

2 Vagy azt is lehet hogy el se viszed a gépet. Mindenki csináljon a telefonjával videót ha akar.

3. Ha tesód ilyet mond akkor nyilván nem bánja higy véletlenül lehagyod a fényképekről🙂. Ha reklamál megmondod neki hogy hát akkor nem leszel rajta, úgy ahogy ő mondta neked.

És ettől még nem leszel nárcisztikus. Jó lenne ha utána olvasnának az emberek hogy mit jelent ez a szó mielőtt dobálóznának vele.

2021. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is én vagyok a családi fotós videós. A nagy családi fotókat állvánnyal és időzítővel oldom meg. A pillanatképekkel, videókkal kapcsolatban meg mindenkit állandóan megkérek, hogy fotózzon a tetkójával, videózzon, vagy a kezükbe -nyomon a gépemet.
2021. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom
2021. dec. 3. 23:10
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális teljesen.
2021. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!