Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az ha valaki...

Hogy lehet az ha valaki kicsit se hasonlít a szüleire?

Figyelt kérdés
az édesanyja egy átlagos nő volt az apja egy csúnya ember aki senkinek sem kéne a lány még is nagyon szép lett az apja már korában is mondta neki hogy nincs hasonlóság köztük.

2021. nov. 21. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Van ez így, nem is ritkán- remélem te nem a lány vagy hogy ilyen mocskosul beszélsz a szülőkről. Amúgy én több párt is ismerek, ahol egyik szülő se előnyös külsejű, a gyerek meg kifejezetten szép.
2021. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Genetika.

Nálunk a két nagy nagyon hasonlít rám, az anyjukra, de apjukra és persze egymásra is kicsit. A legkisebb fiú csak az apjára, velem semmi hasonlóságot nem mutat. Pedig 100%, hogy én vagyok az anyja. 🤷‍♀️

2021. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%

a postas hozta


csinalta


stb

2021. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem anyukám szép, apukám is helyes, és rám meg minden masodik ember azt mondja hogy gyonyoru vagyok, de mégse hasonlítok egyikre se, semmibe.. állítólag apám nővérére hasonlítok, aki sajnos meghalt ):
2021. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet. Uthetett a nagyszulokre is pl..
2021. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Mendel brünni apát már a 19.század közepén rájött arra borsóval végzett kísérleteiben, hogy a gyerekek inkább a nagyszülőkre hasonlítanak (erről azért feltehetően már középiskolai biológiában is van szó).
2021. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Kicsit se hasonlít? Mondjuk apukának két füle van, a gyerek ebben nem hasonlít rá? Neki három van?
2021. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Erre eklatáns példa amikor afro rassz és europid rassz nagyszülők félvér gyermeke erősen europid jegyeket mutat de az ő gyermeke már afro rassz (pl. bőrszín, haj) jellemzőket mutat erősebben. Bizonyos tulajdonságok generációkon keresztül kevésbé jelentkeznek, majd pedig megmutatkoznak a nagy/dédszülők tulajdonságai. Tehát nem kizárható, hogy az "elfeledett" ősök jellemző vonásai közül mutatkoznak meg egyes jellemzők.
2021. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Rám mondják hogy tálib, afgán, terrorista, török, úgy hogy apu szőke kék szemű, viszont anya barna hajú, kreolos kicsit, és az anyai nagyapa is majd hogy nem fekete hajú, szemöldökű volt, mama azt vallja rá hasonlítok még így is hogy én szakállal élek, de ő mindig borotváltan élt.
2021. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet másnaka génjeit örökölte nagyszülők pl.
2021. nov. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!