Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakmai féltékenység hogyan...

Szakmai féltékenység hogyan gyógyítható egy házasságban?

Figyelt kérdés

A férjem és én is építészek vagyunk, neki minden jobban összejön mindig. Kezdek féltékeny lenni a szakmai sikereire.

Más is volt már hasonló helyzetben? Hogyan oldotta meg?


2010. szept. 3. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Múld felül az ő sikereit:)
2010. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Huhh, ez nagyon nehéz lenne nekem, ugyan mi nem egy szakmában vagyunk, de termtudban dolgozunk mind a ketten. Sajnos nálunk inkább felém billen a mérleg. A megoldáshoz 2 ember kell és kommunikáció!! Én nem dícsértetem magam, csak, mert egy depresszív nap után csorba esik az egómon, Ő pedig megpróbál tanulni tőlem és nem versenyként tekinteni.


Ha csak te szeretnéd ezt, nem fog menni, csajnálom.

2010. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, elnézést a sok elgépelésért és a kurta megfogalmazásért.
2010. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom felülmúlni a sikereit, 3 évvel korábban végzett, mint én. Külön cégnél dolgozunk, az ő cége jobban megy, de szinte azt érzem, hogy tehetségtelennek tart, hogy nem kapok igazán komoly feladatokat.

Amikor rákérdeztem csodálkozva nézett, azt mondta, hogy ő szépen viselkedik, és hagyjam békén a fóbiáimmal.

Mégis saját magát és a munkáját fontosabbnak tartja, ha hívják telefonon rohan, ha engem hívnak, akkor meg nem tetszik neki, ha nekem kell rohanni.

2010. szept. 3. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Elbeszéltek egymás mellett... :( Tüske van benned, ez megmérgezheti az egész kapcsolatot! Beszélgessetek, beszélgessetek, beszélgessetek...
2010. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is együtt dolgozom a férjemmel, ugyanaz a pozíciónk. Mi segítettünk mindig egymásnak. Volt,hogy neki ment jobban és volt,hogy nekem. Pár biztató szó szerintem csodákra képes.
2010. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem legalább annyira tehetséges vagyok mint ő, de ő sokkal nyájasabb az ügyfelekkel.

Engem mindig ér valami kellemetlenség, amit értetlenül fogad. Tisztára úgy állítja be, hogy az én hibám.

Egy szó erejéig nem képes dicsérni engem, már próbáltam, hogy őt dicsértem, hátha szintén viszonozza, de csak a mellénye nő tőle, így abbahagytam.

Már egy éve kommunikálok vele ebben a témában, de egyre jobban felbosszantom vele, változás meg nincs.

Csak annyit képes odalökni, hogy nincs önbizalmad.

2010. szept. 3. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!