Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan rokonod, aki a...

Volt olyan rokonod, aki a koronavírus miatt lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka? Az, hogy megkapta a betegséget, vagy a lezárások tették kilátástalanná az életét? Mi volt a munkája és milyen volt a családi helyzete?

2021. nov. 1. 16:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
*covid
2021. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
47%
Én csak olyat hallottam, hogy öngyilkos lett egy ember, mert félt hogy beadatják neki.
2021. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem volt, én fontolgattam a fasiszta korlátozások miatt, amik ellehetetlenítették a családom életét és az egész jövőnket (ha ezeket tűrte a nép, akkor a jövőben már akármit meg lehet majd tenni vele).
2021. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%
Rokonom nem, csak ismerősöm. Nincs bizonyítva, hogy a covid miatt történt, de előtte halt meg a felesége egy autóbalesetben. Jöttek a lezárások, a pasi home officeba került és valószínűleg nem tudott megbirkózni azzal hogy folyton otthon van ahol egykor a feleségével élt. Sokszor emlegetett is ezt nekem de álmomban sem hittem volna hogy ilyen lépésre szánja el magát
2021. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
75%

Keresztanyam barátnője.

Nem tudom pontosan,de kerseztanyum szerint a bezártság és hogy sokakat elveszített a virusban.

28éves nő volt.

Jogi asszisztens,nagyon okos és jószívű nő

2021. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
62%

Volt olyan rokonod, aki a koronavírus miatt lett öngyilkos?

- Válás nálunk is volt,ráadásul Anyám és a nevelőapám..

- Válás? Vagy csak szétköltözés? Mert egy válás sokkal tovább tart, nem?

- Válás. Nem rég lett vége a hosszu,hosszu folyamatnak

- Mennyire volt hosszú-hosszú?

- Hát kb. 2 év volt lényegében.

- Ja, akkor az nem a koronavírus miatt volt, jól gondoltam, hiszen az amiatti felfordulás még nincs két éve, hogy elkezdődött, ők meg akkor már javában váltak.

- Hát az,hogy bezárva voltak. (Betegség miatt) Erre a covis akkor nagyon rasegített


Vagyis két éves folyamat volt a válás, amely folyamat nem rég ért véget, azaz 2019 őszén kezdődött. A koronavírus miatti bezártság viszont csak 2020 tavaszán kezdődött, amikor a válás már fél éve folyamatban volt. Akkor tehát nem a vírus miatt váltak el - márpedig a kérdés arra vonatkozott - hanem a vírus csak rátett még egy lapáttal a rosszkedvükre, ami már eleve adott volt, amikor jött a vírus, és abból adódott, hogy akkor már fél éve válófélben voltak. Ezt nincs miért a vírusra fogni.

2021. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
94%
Sok ilyen van, s az a baj, hogy simán hozzácsapják őket is a statisztikához. Ébresztő!!!
2021. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nem a covid, hanem az értelmetlen, diktatórikus korlátozások miatt.
2022. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hála istennek nincs. De rengetegen váltak szorongóvá, depresszióssá, ami egyértelműen az értelmetlen korlátozások számlájára írható. Borzalmas egy világ ez, annyi szent.
2022. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!