Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi hiányzik a mai...

Férfiak! Mi hiányzik a mai nőkből?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Persze,mert őket könnyebb becserkészni,mint egy határozott,okos nőt...

Mondjuk számomra az ilyen nők max. egy-két éjszakás kalandok,de hosszú távra nem lehet vele tervezni,mert több f.szt fogott mint kilincset!Leendőbeli gyermekeim anyjának nem tudnám elképzelni egy ledér nőt,akiben nincs tartás stb.! 29F"


Ne haragudj, 29F, de az a nő, aki szintén egyéjszakás nő, az mivel különb, mint Te???

Nem gondolod azt, hogy te nem érdemelsz meg olyan nőt, aki nem megy bele mindenféle kalandba?

Mi az, ha nem egyes nők kihasználása, de azért téged ne használjanak ki, ne csapjanak be?


Én úgy gondolom, hogy az a pasi, aki kaladozik, tartása nincs, az olyan nőt válasszon partnernak, aki szintén ilyen.


Az a férfi, aki tiszteli a nőket, és nem kalandozik, az válasszon olyan nőt, aki szintén nem használhgat pasikat szexre.


Szerintem ez így fair.


És általában a bulis, kalandos nők is elkelnek, tehát mindenki megtalálja a foltját.

A férficsábász nő sem rosszabb mint a nőfaló férfi, egyszer a kalandozós nő is komoly kapcsolatot akar!

Csak a kalandozós nő komolyan gondolja (megbízhatóbb), míg a kaladozós férfi (pl. te) az később is kalandozni fog.

Ez tény... a pasik nem változnak...


26.L

2010. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Nézd 26L..,én nem használom ki a nőket,de ha belemennek és könnyen vihetők a "táncba" miért ne?Hüle leszek kihagyni!!!

Csak bennem az van,ha egy ilyen ledér nőt választanék magamnak társul gyermekeim anyjának akkor ki tudja,hogy nem lépne e félre... Bár lehet igaz az a mondás?:"Hogy qrvából lesz a legjobb feleség..!" Nem tudom...,még keresek!:D 29F

2010. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

29F

így van. ledér nőből lesz jó feleség. De a ledér férfire ez nem igaz.

2010. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!