Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tanácsoltok? SOS!

Mit tegyek? Mit tanácsoltok? SOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb. 3-4 hónapja ideköltöztem a barátomhoz, és az anyukájához, nagy emeletes házuk van, és nem jövünk ki túl jól az anyukájával.

Tulajdonképpen nekem nincs bajom vele.

Konkrétan most az a probléma, hogy nem jó a fűtésük, le kellene engedni a radiátorokból a vizet, és kicserélni a csapokat rajtuk, mert télen nagyon hideg van náluk, de az anyós azt mondta, ő nem csináltatja meg, egy fillért nem ad bele,ugy gondoltuk, hogy a felét fizeti majd, de nem, pedig ezt úgy illene...

És nekem és a páromnak nincs túl sok pénzünk, de most azon gondolkozunk, hogy ha már minden hónapban ad a párom az anyósnak 35ezer ft-ot vízdíjjal együtt, és még most a fűtést is ki kellene fizetni, ami kb. 40-50 ezer ft, nemtudom,hogy érdemes-e.

Hiszen akkor már mindegy, ha albérletbe megyünk ketten, és azt fizetjük ugyanennyiért.

Én éppen munkát keresek.

Ti mit tennétek a helyünkben?

Maradnátok itt kiadva ennyi pénzt, örök stresszben?

Vagy inkább albérletet válasszuk? Egy szobásra, max másfél szobásra gondoltunk, nekünk az elég lenne.


Segítsetek légyszi.

Köszönöm.


2010. szept. 2. 20:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Albérlet és nyugalom!

mert a végén még kapcsolatotok is megromlana a hulye anyos miatt

2010. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!