Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég érdekes kérdés, de...

Elég érdekes kérdés, de aggódom. Szerintetek? én mit tehetek, és miért van ez?

Figyelt kérdés

(érdemes elolvasni,eléggé érdekes)

szóval 14L vagyok,anyukámmal,apukámmal,és a nővéremmel és a kutyámmal élünk! jól megvagyunk minden oké:)

szóval,az van hogy anyukám régóta fent van egy társkereső oldalon,de csak beszélgetni szokott és barátkozni:) tudom mert apumnak is és nekem is megmutatja hogy miket írnak neki. állandóan ír neki egy olyan férfi,aki olyan 20-30 körüli,elég érdekes egy ember,szóval állandóan ráírt anyumra msnen,elég érdekes dolgokról beszél mindig,mindent tud,elég okos ember,de mégis..a lényeg hogy fodrászokkal akar megismerkedni és barátkozni(ez vna az adatlapján) miután többet beszéltek anyummal,d einkább csak ő irt anyukámnak,és vagy én irtam vissza,vagy anyukám annyit hogy oké,néha kérdezett,mert akármit kérdezett,hogy mondjuk ma fájt a feje,akkor mit csináljon és megmondta, de anyukám soha nem írt neki ugy mint ő,szóval állandóan,ráírt,és egy idő után küldött egy levelet,hogy megismerkedne vele közelebbről mert szimpatikus neki az anyukám,de amikor megnéztük a levelet amit írt,szörnyű..a 9 éves unokatesóm szebben ír mint ő,úgy ir mint egy kisgyerek,de komolyan,amikor megláttuk.. aztán küldött egy törölközőt anyukámnak ..stb. egyik nap megjelent nálunk hogy a fodrászt keresi,és a telefonszámát szeretné elkérni hogy elérje(nem volt itthon anyum,apum nyitott ajtót) megadta az apukám,aztán amikor hazajött az anyum ez a férfi felhívta,de anyum nem vette fel,mert nem ismerte a számot. aztán megjelent a férfi az ajtónkba,hogy heló. hajatvágatott és itt volt miközben dolgozott az anyukám,ez hagyján..de amikor anyukám megnyirta,meg se kérdezte hogy: mennyit fizetek? semmi ilyen..ült és nézett,aztán anyukám mondta hogy mennie kell a barátnőjéhez,és akkor elment. de az is a fura,hogy nagyon messze lakik és vonattal meg busszal jött ide egy közeli kis erdőbe ahol meg lehet szállni. és most ott vna,hétfőn jött,kedden itt ült és ugye hajatvágatott,tegnap megint eljött és ismét csak ült,és nézte ahogy anuykám dolgozott,aztán este meg szólt neki anyum hogy mostmár szeretne menni vacsorázni meg ilyenek,hát oké elment,ma ismét itt van,hogy hozott neki valamit,és most megint beeszélgetnek,olyanokat mond neki hogy te energiát adsz nekem meg ilyenek(a többit nem hallottam nagyon) ..és anyum azt mondta hogy nem akar vele bunkó lenni,mert egyébként normális,de elég érdekes,nem használ mobiltelefont..nagyon messziröl jött,amikor ideért vacogott,de egyébként meg mindennap sétál,nemtudom hány km-tert meg ilyenek.és most úgy félek..hogy csináljam hogy ne legyen itt megint estig? és kitudja milyen ember igazából... már így is érdekes. elvileg holnap elmegy,de hát nemtudom..nagyon remélem hogy elmegy,és nem látjuk többet,mert zavaró,egy hogy nem is fizet a hajvágásért,és hogy estig itt van,közbe azt mondta azért jött hogy kiránduljon,hát akkor meg mi a fenéért ül itt egész nap?ma csak most estefele jött,de úgy félek..nem tudom milyen ember,flehívjam anyukámat bentről,és akkor talán anyukám tudja neki mondani hogy telefonáltak,hogy elkell mennem vagy ilyesmi,mert kitudja meddig ülne itt ha anyukám nem szólna neki,és ti mit gondoltok erről?

bocsi hogy hosszú lett! köszönöm előre a válaszokat,és hogy elolvastátok.


2010. szept. 2. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ingyen hajvágáson kell fennakadni, ez lenne a legkevesebb. Fogalmam sincs anyukád egyáltalán minek van fent társkeresőn. Értem én, hogy tudjátok, hogy csak beszélget, de a többi ember nem azért regisztrál oda, mert csak beszélgetni akar. Ha ilyesmit akar anyud, akkor chateljen. Azt nem tudom, honnan tudja a címeteket, mert ha anyud csak úgy megadta neki, akkor az nagy felelőtlenségre vall. Igazából az egész arra, mert felnőtt nőről van szó, nem kell beengedni a férfit. Az ilyen nem normális, hogy csak ül és nézi anyud, ez elég beteges. Mást nem is igen tudok írni... nem számít, hogy amúgy rendes vagy sem az ember, mert ahogy te is írtad, ki tudja, milyen... ezért nem szabad idegenekkel találkozni, nemhogy beengedni. Ha fodrászüzletről van szó, akkor onnan is ki lehet rakni.
2010. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a címünket úgy tudja,hogy eljött ide,és végigjárta az egész falut,amig nem látta meg a cégtáblát. és egyébként a lakásba nem volt,csak az üzletbe..és olyanokat mond hogy anyukám energiát ad neki ha vele beszélget..elég érdekes ez az ember.
2010. szept. 2. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva.Sztem ez a férfi beteg mentálisan.Bolond lehet vagy nemtom mi,de ez tényleg fura amit csinál és sztem pszichológus kéne neki.
2010. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ez már beteges.

ne hagyjátok egyedül vele anyukádat.

apukád miért nem dobja már ki a p.csába?

2010. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én íapukád helyében már rég kidobtam volna. nem még a telefonszámot is megadni... pfff. fura családod van:S
2010. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az első válaszolónak adok igazat, most ne haragudj meg , de az sem normális, aki csevegésért társkreseő oldalra megy fel, a többiek normálisan párt akarnak kereseni, vagy szexet akarnak. Ha annyira beszélgetni akar, akkor ott vannak a chat oldalak, vagy közösségi portálok. Apukádat sem értem, ennyi esze nincs, hogy gondoljon arra, hogy esetleg egy pszichopata keresi anyukádat és ő még meg is adja a számát,.és ha egyik nap este míg ti alszotok betörne hozzátok, lemészárolná az egész családot, meg kirabolná a házat? Akkor aztán lehetne utólag okosnak lenni. Nem is értem. Hát úgy rabolnak ki házakat, hogy betörnek, majd küldenek bocsánatkérő levelet két színházjeggyel, ami alatt kirabolják tényleg a házat.Olyan naívak vagytok.
2010. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tegnap este megint elküldte anyukám és elment,nem csinált semmit.. egyébként apukám nem tudta ki ő....azért adta meg anyukám telefonszámát mert azt mondta hogy ő hajat akar vágatni(pedig nem ez volt a lényeg) éss nem történt szerencsére semmi,reggel hazament állítólag,én nem láttam! és nem fura a családunk,és a társkeresőn meg azt van kint hogy BARÁTKOZOK! szóval..és ez a férfi is tudta hogy férjes anyum!
2010. szept. 3. 19:10
 8/13 anonim ***** válasza:

ez tényleg furcsa.De nyugi mostmár hazament. : D

Szerintem nem fogvisszamenni,hisz megpróbálta és látta h. nincs rá ideje az anyukádnak meg minden.

2010. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Te Jó Isten! Na az ilyen idióta emberek kerüljenek el minket jó messzire!!! Egyrészt ott kezdődik a bibi számomra, hogy anyukád mért barátként és márt nem vendégként kezelte ezt az embert? Mert ő egy idegen. Attól, hogy párszor beszéltek msn-en még idegen, én kértem volna pénzt a hajvágásért, már csak azért is hogy lássa a manusz hogy én nem akarok vele semmilyen kapcsolatot kialakítani még barátit sem! Másodszor pedig már el első kínos történés után lépni kellett volna! Pl: Köszönöm, hogy eljött és velem vágatta le a haját, de most már kérem távozzon mert én dolgozom, rám várnak a vendégek és ne haragudjon, de engem zavar ha egy vad idegen ember néz munka közben, nem tudok a munkámra koncentrálni. Ha ebből nem ért a manusz akkor jön apukád és szépen /vagy csúnyán/ a tudtára adja, hogy nem szeretnétek, hogy ő ott legyen az üzletben.

Most hazament, szerencsére. De mi van ha visszajön? Vagy mi van ha zaklatni fogja az anyukádat? Tudja az msn címét, a telefonszámát, sőt a lakáscímét is. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de én elképzelhetőnek tartom, hogy nem ez volt az egyetlen kínos találkozó ezzel az emberrel. Le kell szerelni, jobb előbb mint utóbb!

2010. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ez az egész sántít.Ha én fent lennék társkeresőn, már attól kiakadna férjem.De hogy még oda is állít, na ebből tuti családi botrány lenne.

Ha barátkozni akarok, akkor az családanyaként nem az interneten keresztül teszem.

Szóval amit anyud főzött, azt egye is meg, ha apud ilyen tutyu-mutyu.

Amúgy a pali beteg.

2010. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!