Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekem elakar költözni.17...

A gyerekem elakar költözni.17 éves és a barátjához szeretne költözni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
véletlen egy apai pofon megszaladt sosem vertem meg és sosem bánottam de szombaton hazajött ugy h bevolt rugva és a nevelőanyját lekur.ázta meg minden muszáj volt neki lekevernem. most avval fenyegetőzik h a barátjához költözik és ne merjek a rendörséggel menni és visszahozatni mert akkor feljelent h verem. MIt csináljak?
2010. szept. 1. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%

"Elküldeni aludni? Te mennyire ijednél meg, ha a 17 éves lány gyermeked, akiben eddig megbíztál részegen állítana haza, utána a pia hatása alatt lek*rvázza a nevelőanyját?"


Miért kéne ezen megijedni? Te nem voltál még részeg? Te nem voltál még 17 éves? Na, én mindkettő voltam már, és egyszerre is. Részegen megy haza? Nagy ügy. Nem kell túldramatizálni a dolgokat. Itt mindenki úgy tesz, mintha ő nem lett volna 17 éves, vagy ha leglábbis szende és absztinens szűzike lett volna. Pedig... :P

És te azt honnan tudod, hogy a nő nem érdemelte meg? Jó lenne azért hallani a lány verzióját is.

2010. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát, ez érdekes, én kb. ott kapnék sokkot. Részegen esik bukik, bármilyen autónak aláeshet, vagy simán hanyatt esik és megfullad a saját hányásában. Tudom, hogy nem sűrűn fordul ez elő, de baromira nem tudna érdekelni, hogy hányszor fordul elő ha a lányommal is előfordulhat. És egyértelmű miért k*rvázta le szerintem. 1: Részeg volt 2 : Nevelőanya
2010. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Egyszerűen csak beszélgetni kellene vele. Miért nem érzi jól magát otthon? Miért érzi úgy, hogy be kell rúgnia ahhoz, hogy jól érezze magát? Nem érzi a helyzetet égőnek és megalázónak, mikor nincs önmagánál?

Nekem egy 17 és egy 18 éves lányom van, járnak bulizni, de józanul jönnek haza, akkor amikorra ígérik és nem beszélnek csúnyán. Beszélgetni kell sokat és támogatni, tisztelni őket. Tudom milyen nehéz:(

2010. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ja, a konkrét tanács lemaradt: Engedni a költözést, segíteni neki, elmagyarázni, hogy mindent amit tezsel, szeretetből, jót akarásból teszel.
2010. szept. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

"És egyértelmű miért k*rvázta le szerintem. 1: Részeg volt 2 : Nevelőanya"


Már bocs, de az, hogy valaki nevelőszülő, kevés ahhoz, hogy lekur.ázzák. Én is estem már részegen haza, mégse mondtam soha semmit egyik nevelőszülőmre sem (még ha csak apu egyik kósza barátnője volt, akkor sem).


Szerintem azért utána kellene járni, miért is kur.ázta le, mert biztos, hogy van valami oka. Ahogy annak is, hogy el akar költözni. Tudom, könnyebb mindent a kamaszodásra fogni, mint leülni, és megbeszélni, de talán itt lenne az ideje...


A rendőrséget meg röhögd ki, mondd neki, ha elmegy a rendőrségre, te meg elküldöd elvonóra. Kb. ugyanannyi a realitása a kettőnek.

23/F

2010. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia az, hogy elmegy a rendőrségre, az egy vicc, nehogy komolyan vedd, semmit nem tud tenni, gondolom nem olyan erősségű volt a pofon, hogy sérülést okoz, így az teljesen jogos és belefér, ergo azért nem lehet felelősségre vonni, meg gondolom orvosi látleletért sem szaladt miután lekevertél neki egyet. Szóval a zsarolásának NE dőlj be, semmit nem tud ellened tenni, röhej, gondolom annyira messzi nem merészkedne, h. sérüléseket csináljon magán és átvágjon...
2010. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hát ezt jól elbaltáztad ha nekem lekeverne az apám én is költöznék. Hagyd menni, már ne tehetsz semmit mert tényleg feljelent.
2010. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!