Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyerekem elakar költözni.17...

A gyerekem elakar költözni.17 éves és a barátjához szeretne költözni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
véletlen egy apai pofon megszaladt sosem vertem meg és sosem bánottam de szombaton hazajött ugy h bevolt rugva és a nevelőanyját lekur.ázta meg minden muszáj volt neki lekevernem. most avval fenyegetőzik h a barátjához költözik és ne merjek a rendörséggel menni és visszahozatni mert akkor feljelent h verem. MIt csináljak?
2010. szept. 1. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

ŰSzörnyű, amit a korzsotályom meg tud csinálni. Tudod engem itthon szigorral neveltek, nem vertek, persze volt ol.yna alkalom is hogy csatt egy pofon,(amit emgérdemeltem)de egyszer se mernék ilyet mondani egyik szülőmnek se. Ezt valahol ti rontották el :( Bocsi de így gondolom, üljetek le és bezséljetek, KEZELJÉTEK FELNŐTTKÉNT!


L/18

2010. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A berúgásért kellene bocsánatot kérnie nem pedig fenyegetőznie. Ismered a barátját?
2010. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Adj egy kis időt, biztosan visszajön fél éven belül.
2010. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem költözik, punktum. 17 éves, fenekén a tojáshéj. Gondolom, azért te tartanád el, ugye? Meg amikor a barátja kirúgja, hozzád rohan elsőként fülét-farkát behúzva.

Ne hagyd, hogy zsaroljon. Ha te vered őt, akkor ő meg zsarol téged. Mellesleg a bíróság kb kinevetné, sérülések nélkül senki nem fog veled semmit csinálni. Ha képes feljeleteni, akkor megmondod a bírónak, hogy igen, megkapta élete első pofonját, mert tiszteletlen volt. Aztán szépen hazaküldik.

De amúgy se tenne semmit, csak a szája jár szerintem.

2010. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

pfűűű... kamasz(odik) a javából. Milyen a kapcsolatotok? Nekem sajnos nagyon nem jó az anyámmal.. én örültem volna ha ennyire szívére vette volna mikor el akartam költözni. Csak nyomta a lelki terrort, de nem vett komolyan.. most ha a gyereked fejével gondolkozva,azt mondanám hogy próbálj meg vele higgadtan beszélni,és felnőttként kezelni(de legalábbis ne taknyos gyerekként). Szerintem biztos jól fog majd neki esni.. bár, van akivel lehet beszélni, van akivel lehetetlen. Azzal ne foglalkozz hogy a feljelentéssel fenyeget,mert 1. ha vernéd, annak lenne nyoma 2. ha jó nevelést kapott, ez csak duma nme tudná megtenni veled!

ó annyira sajnálom, és remélem minél hamarabb megoldódik a dolog..:(

19L

2010. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mertem volna 17 évesen ilyenekkel fenyegetőzni otthon...
2010. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hadd menjen. Ha a barátja eltartja és élete végéig kényezteti, az ő gondja. Ha nem, legalább tanul a hibájából.
2010. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Költözzön! Hamar meglátja, hogy ott sem lesz fenékig tejfel az élet.


Amúgy kíváncsi lennék azért a lány verziójára is. Nem szoktak csak úgy minden ok nélkül lek*rvázni valakit. Nem lehet, hogy a berúgással, lázadással csak magára akarja felhívni a figyelmet? Meg nekem az is fura, hogy azt írod, hogy "muszáj volt lekeverned neki egyet". Szerintem egy gyereket nem "muszáj" megverni akkor sem, ha részeg. El kell küldeni aludni, aztán másnap, ha már józan, elbeszélgetni vele. Szóval azért nekem itt bűzlik valami...

2010. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
megérdemelte a pofont, még gyerek, és egy pofon miatt senkit nem csuknak le..amugy csak a szája jár, majd lehiggad sztem
2010. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elküldeni aludni? Te mennyire ijednél meg, ha a 17 éves lány gyermeked, akiben eddig megbíztál részegen állítana haza, utána a pia hatása alatt lek*rvázza a nevelőanyját? 17 évesen pedig nem figyelemfelkeltésből rúgnak be az emberek, én sem azért rúgtam be 17 évesen. És halálra rémülnék ha a lányom ilyen állapotban érkezne és bizony a stressz kiválthat ilyet, hogy pofon vágod a viselkedéséért és meg kell mondjam megérdemelte a lány, neki kellene bocsánatot kérnie nem az apjának tőle.
2010. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!