Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket viselnéd jobban,...

Melyiket viselnéd jobban, melyik zavar kevésbé?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 07:16
A kérdező szavazást indított:
Anya, aki mindenbe beleokoskodik, mindent aprólékosan tudni akar, türelmetlen, hogy még nem tartotok ott ahol ő szeretne.
Anyós, aki csak a saját panaszáradatát zúdítja rád, és semmit nem kérdez a leendő unokájáról, mintha nem is létezne.
61 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Felnőtt emberként egyik se zavarna, mert mindkettőt képes lennék kezelni.
2021. okt. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindegyik zavar, egyiket se tűröm meg az életemben. Felnőtt ember vagyok, jogom van bárkit kihajítani a környezetemből. De akkor ahhoz is elég felnőtt vagyok, hogy nélkülük boldoguljak...
2021. okt. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Mindkettő, de ha választani kell akkor az anyós. Ő nem a rokonom, egy idegen, senki. Anyám hülyeségeit elviselem, de egy idegen nő baromságait nem vagyok köteles. Anya csak egy van, attól hogy néha türelmetlen, idegesítő, még szeret. Én is szeretem őt. Pótolhatatlan ember.


Anyóst nem nézem semmibe, egy ideig tűrtem a viselkedését, majd megszakítottam vele a kapcsolatot. Kit érdekel..

2021. okt. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

"Ő nem a rokonom, egy idegen, senki."


Téves. Rokonod, méghozzá konkrétan a házastársad anyja.

2021. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Huh, ez az idegen senki kicsit erős volt. Nem minden anyós egyforma, azt ne felejtsd el.
2021. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Anyám jobban idegesítene. Felnőtt ember vagyok. Ne szóljon bele mindenbe. Beszámolóval sem tartozom neki.
2021. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Mind a kettő, és mind a kettőt rövid úton leszereltem. Konkrétan többé a házamba be nem lépnek, anyós telefonja tiltva van, anyámmal meg max addig vagyok hajlandó beszélni, amíg el nem kezdi az okoskodást.

Akkor ráteszem a telefont.

Ha meg épp nála vagyok, felállok, felveszem a cipőimet, és köszönés nélkül otthagyom.

Anyóshoz nem megyek, miután a büdös pébe küldtem el egyszer a beszólogatásai miatt.

2021. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ott azért nagy eséllyel nem anyóssal meg az anyával van gond, ha egyikkel se jössz ki.
2021. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
E két lényen kívül mindenkivel jól kijövök a családból. A nejem se jön ki jól a saját anyjával, meg az anyósával sem. Neki is ugyanúgy okoskodnak, belepofáznak mindenbe is. Hát nekünk ez meg nem gyerebe.
2021. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik se zavar.
2021. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!