Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem normális...

Van még esélyem normális életet élni?

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni szeretném magam, csak a tényeket szeretném leírni:

engem még soha sem szeretett senki, nem voltam fontos senkinek sem -

a családi körülményeim sem jók, a szüleim nem szerettek, apám sosem foglalkozott velem, csak anyukám, de ő meghalt mikor 14 voltam, egy testvérem van aki mozgássérült...

elég kövér vagyok, 168cm és 100 kg

nincs önbizalmam

rosszul nézek ki, szemüveges vagyok, a ruháim sem jók

halkan beszélek, alig merek megszólalni

huszonéves vagyok, 2 nyelvvizsgám van, de szakmám nincs, de még tanulok. csak nem tudok beilleszkedni sehova sem, mindenhol kinéznek, és piszkálnak a kinézetem miatt,

nincs olyan nap,hogy ne gondolnék arra, hogy jobb volna hogy ha nem élnék...


2010. szept. 1. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ne beszélj halkan, nem kell félned megszólalni. Elvégre van két nyelvvizsgád, tehát ebből arra következtetek hogy tanult, művelt vagy. Tehát lehet veled beszélgetni. Ezáltal jobban meg is ismernek a körülötted levő emberek, és már nem a külsődre fognak figyelni, hanem rád.

Közhelyesnek hangzik, de igaz, hogy ha te a pozitívumokra gondolsz magaddal kapcsolatban, és azokat hangsúlyozod ki magad számára, akkor más is azt fogja meglátni benned. Tapasztalat.

2010. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
menni fog! nekem is sikerült:) 20 kilót adtam le! fuss nagyon sokat, akár menj le egy konditerembe a futópadra és fuss minden nap legalább 2.5 km-t, változtass az étrendeden (nagyon sok folyadék=víz) ha lehet ásványvíz, mert azzal kicsit jóllaksz. sok zöldség (zöldségköret)
2010. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Minek törődsz olyan éretlen emberek véleményével, akik túlsúly és szemüveg miatt közösítenek ki valakit.
2010. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hasonló gondjaim voltak nekem is - értem itt a túlsúlyra, önbizalomhiányra, ami süt a szavaidból - és a szemüvegre.

Először is, lehetnek jó ruháid, csak rá kell akadnod - túrkálóból is nagyon jól fel lehet öltözni, vagy kínaiból, ha rosszul álltok anyagilag.

Környezetváltozás lenne az, ami mindenképp jót tenne neked. Ha ugyanis bunkók vesznek körbe, akik folyton csak leszólnak, lassan te is ugyanazt kezded majd gondolni magadról. Ha viszont rendes társaság van körülötted, előbb-utóbb ráveszed magad a változtatásra. A diétát célszerú orvossal megbeszélni.

2010. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jaj drágám, ne már! Vegyél egy aerobic cd-t amire elkezdesz tornázni, turiba király cuccok vannak, az eladó is biztos segít majd neked, nem írtad hogy fiú vagy lány vagy? Keress egy olcsó fodrászt, és menj el, mondd meg neki hogy csináljon neked egy divatos frizut! Mondd magadnak minden nap hogy: ma jó napom lesz, boldog vagyok, megfogok ismerkedni egy kedves emberrel! A lényeg, hogy hidd el magadról hogy tudsz változni, hogy jobb életed lesz, mosolyogj az emberekre, persze hogy nincs barid ha azt sugárzod depi vagyok! Sok szerencsét kívánok neked az újra kezdéshez! :-)))
2010. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Esély mindig van de csak akkor ha te magad is akarod. Az élet sokszor kegyetlen hidd el tapasztalatból tudom. De soha nem szabad feladni. S ha barát kell akkor írj privi nyugodtan. Szivesen végig hallgatlak. Mert tudom magamról hogy az milyen jó érzés ha van aki meghallgatja az embert.

Fel a fejjel minden rendben lesz majd meglátod.

2010. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

kezdj mozogni!!! kitárul a világ! :D

sétálj, közben hallgass zenét vagy hangoskönyvet.

vállalj diákmelót, lesz pénzed szép rucikat venni. a turiban tényleg jó cuccok vannak, akár nagy méretben is.

keress a neten levelezőbarátot, tanulj meg gitározni. annyi érdekes dolog van!

2010. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!