Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem normális...

Van még esélyem normális életet élni?

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni szeretném magam, csak a tényeket szeretném leírni:

engem még soha sem szeretett senki, nem voltam fontos senkinek sem -

a családi körülményeim sem jók, a szüleim nem szerettek, apám sosem foglalkozott velem, csak anyukám, de ő meghalt mikor 14 voltam, egy testvérem van aki mozgássérült...

elég kövér vagyok, 168cm és 100 kg

nincs önbizalmam

rosszul nézek ki, szemüveges vagyok, a ruháim sem jók

halkan beszélek, alig merek megszólalni

huszonéves vagyok, 2 nyelvvizsgám van, de szakmám nincs, de még tanulok. csak nem tudok beilleszkedni sehova sem, mindenhol kinéznek, és piszkálnak a kinézetem miatt,

nincs olyan nap,hogy ne gondolnék arra, hogy jobb volna hogy ha nem élnék...


2010. szept. 1. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj le a háziorvoshoz, aki segíteni fog a súlyproblémádban, valamint kérd el tőle a helyi pszichiáter elérhetőségét.

Amit leírtál, azokon a dolgokon csak Te tudsz változtatni, azzal, hogy megteszed az első lépést, és kérsz segítséget.

2010. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár! Nézd, nálunk is vannak kövér lányok és soha, senki sem nézte ki őket! Azért, mert a társaság aki körülvesz bunkó, te még ugyanolyan értékes és jó lelkű ember vagy. Keress egy normális társaságot és ne félj az emberektől, megérzik, ha valaki kedves és meglátod szeretnek is, csak nem látod meg :) Fel a fejjel :)
2010. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
84%

Csinálj bármit, csak elkeseredni nem szabad. Ha optimistán állsz a dolgokhoz, bármit elérhetsz. Szinte bármit...Normális életre pedig van esélyed, csak határozd el magad. Ne sajnáld az idődet kiagyalni, hogyan tovább, gondolj ki egy stratégiát, és rajta.

Különben olyan, hogy valaki rosszul néz ki szerintem nincs, csak olyan van, hogy kevesebb embernek tetszik, mint az átlag. Jó, jó, tudom, én könnyen beszélek, de csak tanácsot próbálok adni. Szóval mindent bele. Ha zavar a súlyod, próbálj meg lefogyni, olyan nem létezik, hogy nem lehet. Szemüvegekből meg vannak kimondottan divatos darabok. "Öltöztet"

2010. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 vav22 ***** válasza:

Merrefelé laksz? :-)

Azért érzed így, mert a világ a külsőségekről szól manapság. Légy büszke a belső értékeidre, mert biztos h vannak, a külsőn meg lehet változtatni... öltözködni meg turiból is lehet igényesen...

2010. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
72%

Engem sem áldott meg az ég darázs derékkal, és én is küzdök azzal amivel te. de prbáld ki néha h kifested magad a tükör elött, és azt mondod h "milyen jó csaj vagyok" az önbizalom fontos.

olyan helyre kerültem tavaly ahol azt hittem meghalok, egy lelket nem ismertem, és mindenki azt gondolta h nyámnyila vok.. pedig ez azért nem igy volt azelött..de ott nem ment. de megismertek, és olyan barátságok születtek amik soha nem szünnek meg. Önbizalom. a súly dolgok meg akkor érdekesek ha nem érzed jól magad a börödben. sokan a duci lányokat szeretik. és a turiból tényleg lehet klasszul öltözni. a szemüvegnek meg nem kell hátrányak lenneie, tényleg vannak klasz szemcsik. csak fel a fejjel!!! és ne mások véleménye érdekeljen. tényleg fáj, és bánt h ilyeneket mondanak, de probálj nem oda figyelni!! sok sikert!

2010. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Irj privit, en baratokat keresek...23/l
2010. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem sem szeret senki, minden szäron stresszelek, pánikbeteg lettem és minden reggel amikor felkelek rosszul érzem magam amiért nem haltam meg éjjel.....
2010. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2010. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kábé ilyesmi kérdést én is írhattam volna, pár évvel ezelőtt. A családi hátterem elég rossz nekem is. Tesóim vannak de nem voltunk jó testvérek, a mai napig nem tartjuk a kapcsolatot. Apám vert, 5 nevelőanyám volt, miután 3 évesen elváltak a szüleim, apámhoz kerültem, anyám leszarta a fejem. Iskolában piszkáltak, mert kapafogú voltam, nem voltak barátaim. Apám sehova se engedett el, suli után rögtön haza, még a szomszéd lány se jöhetett át játszani. 14 évesen nem tudtam, hogy milyen boltok vannak a környéken, ennyire bezártak. Apám vert, testvéreim, iskolatársaim folyamatosan megaláztak. 21 éves koromig ez ment (mondjuk aztán is ez ment otthon, csak már nem vertek, hanem minden nap a fejemhez vágták, hogy jó lenne, ha már eltakarodnék otthonról)21 évesen megismerkedtem jelenlegi párommal, elvégeztem a fősulit, kiutaztunk külföldre, 5 hete született meg kislányunk:D

Összegezve:

IGEN, LEHET NORMÁLIS, BOLDOG ÉLETED, ÉS LESZ IS, MERT MEGÉRDEMLED!

Kitartást kívánok neked, mert az én önbizalmam is a béka segge alatt volt, arra gondoltam állandóan, hogy autó elé kéne ugranom. Próbálj meg tükörbe nézni minden reggel, és azt mondani magadnak, hogy szép vagy (én se vagyok valami szépségkirálynő, még is van egy párom), jó ember vagy, megérdemled a boldogságot, erős vagy, nem érdekel, hogy mit mondanak, és sikerülnek a céljaid. Próbálj meg pozitivista lenni, mert én tudom, milyen nehéz pesszimistából optimista lenni, de meg lehet csinálni:D

Hajrá

2010. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Kokas Lajos ***** válasza:
77%
Két nyelv vizsgával, már rég el kellet volna menned külföldre, ha csak egy évre, akkor is. A környezetváltozás, a társadalmi tolerancia megismerése, az önnállóság felfedezése, mind hasznodra válik. A súlyodat pedig, vagy elfogadod, vagy megpróbálsz rajta változtatni. Irány Európa (északot javaslom)!!!!!
2010. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!