Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobott a barátnőm. Mit tegyek?

Kidobott a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem is mondta h miért. Nem csináltam semmi rosszat. Mindig kedves voltam vele és mindent megcsináltam neki amit kért. Pedig már terveztem azt is h megkérem a kezét és ez kuva szar érzés...azt mondta h nincs senkije. De azt meg nem mondta hogy miért. Tudom h nem vagyok egy faszagyerek de akkor is. A múlthéten még nem volt semmi baja. Hívtam párszor de nem veszi fel...ha hazamegyek nem nyitja ki az ajtót. De amikor elküldött akkor sírt. Már bocsánatot is kértem tőle...

Nagyon szar érzés. Mit tegyek?

24/F


2010. szept. 1. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt valami oka.Nem volt valami nő ügyed?Vagy esetleg valami amit annak gondolhatott?Biztos van valami ha igy kidobott.Szerintem várj picit és idővel talán szóba fog állni veled.Legjobb barátnőjével nem tudsz beszélni?
2010. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kiszeretett belőled, és olyan alacsony az EQ-ja, hogy képtelen volt neked normálisan megmagyarázni... meg így egyszerűbb, kényelmesebb is lezárni egy kapcsolatot. Küldj neki egy mailt, vagy SMS-t, hogy legalább mondja meg, hogy miért, mert tényleg nem tudod...
2010. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért kellett bocsánatot kérned? Valami akkor csak volt..
2010. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19:39... lehet, hogy cak azért kért bocsánatot, hogy a lány kedvére tegyen (vagy mert nem tudja, mivel bántotta meg, de mivel a csaj kidobta, feltételezi, hogy volt vmi, ezért)... tudod, van egy olyan mondás, hogy vita után nem feltétlen az kér bocsánatot, akinek nem volt igaza, hanem az, akiben több a szeretet...
2010. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Csak bocsánatot kértem. Úgy ahogy az előző írja. Tényleg nem tudom mi lehet.
2010. szept. 1. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnálak de a világ tele van magányos lányokkal keres egyet és ted boldogá.

Mért lenne jobb tudni hogy megunt, már nem szeret.... csak jobban szendvednél.

2010. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán az volt a baj, hogy egy akarat nélküli bábu lett belőled, mert mindent megtettél, amit kért, és bocsánatot kértél olyanért, amit nem követtél el.
2010. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kiábrándult belőled.
2010. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azért azt a mindent ne úgy képzeljétek el.

Még 1 hete nem is volt semi baja

2010. szept. 2. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megtudott valami régebbi nagy baklövésedről és kiábrándult belőled. Valahogy meg kéne tudd, mert ez így nem oké.
2010. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!