Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kidobott! Erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kidobott! Erre megkérdeztem hogy van e más valaki a dologban azt mondta hogy lehet! Tehát már akkor tervezgette a dolgot mikor még nem dobott ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt is nehezen szedtem ki belőle hogy én már nem vagyok esélyes nála. Állítólag azért dobott ki mert nem mentünk sehova se csak otthon ültünk és ennyi volt. Szerelmes volt egyáltalán belém ha ennyi miatt képes volt kidobni ? Azt mondta hogy majd könnyen elfelejtem a dolgot, erre én sírva fakadtam a telefonba . :S Tényleg csak én vagyok a hibás vagy már nem is szeret ? De azt mondta még érez valamit .
2009. szept. 2. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Öreg, és miért nem vitted sehová a barátnőd... én is kidobtalak volna a helyében, unatkozott veled, akkor mit vártál?
2009. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ha szakított veled mert csak otthon ültetek.. Egy kapcsolat nem csak erről szól.. a következőt vidd moziba meg a vidámparkba és ne csak otthon wowozz vele.. :D
2009. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem wowozok és hetente ha egyszer láttuk egymást az már jónak mondható volt a nyáron, tudod suli volt egy városban am meg munka és 60 km korlát volt. De nem érdekel mert ez csak kifogása volt sajnos.
2009. szept. 2. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, hogy csak otthon ülünk a barátommal, de szeretem, jó vele lenni így is..
2009. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát az egy dolog, előző hozzászóló, de egy idő utána szerintem te is bele fogsz unni, hogy csak otthon ültök, nem visz sehova. próbálj meg leülni vele és normálisan megbeszélni, kérdező, és ha ezek után se válaszol normálisan, akkor hagyd is a sunyiba. nem érdemel több időpocsékolást, ha arra sem méltat, hogy a kapcsolatotok után/alatt őszinte legyen veled.
2009. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!