Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez apámmal?

Miért van ez apámmal?

Figyelt kérdés

Mintha nem is egy igazi család lennénk...

Apummal még sohasem beszélgettem el úgy, mint ahogy egy apának kéne a fiával, na szóval, rendesen még nem beszélgettem el vele...Ilyen apa-fia beszélgetéseket.

És nem is beszél ez miért van??

Mondjuk megyünk egy hosszú útra, 2 órás út, és nem szólalnak meg?tesóm is ilyen..

Én beszélek persze de velük nem nagyon mert nem válaszolnak vissza vagy csak rövid váalszok..

Más családokban meg folyamatosan beszélnek

tesóm 19 éves, de nem is olyan mint a korabeli fiúk és vele még sosem beszélgettem el igazán...mintha nem is lenne a tesóm, pedig én szeretnék, szoktam kezdeményezni, de nincs sok haszna, meg szerintem ezt nekik kéne...


2010. szept. 1. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

nálam is ez van:( szinte udvariaskodok a családommal, mintha vendégségbe lennék, 16 éve...

próbáld meg "megismerni" őket:) ülj oda viccet mesélni, nyiss feléjük :) mondd el, hogy úgy érzed, alig ismered...

2010. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is így áll a helyzet.


Én lány vagyok, ezért apám már születésemkor lemondott rólam kb. Mármint együtt élünk, de nem érdeklem, mert ő fiút akart.

Az a szép az egészben, hogy én pont nem vagyok az a tipikus csajos csaj, inkább fiús vagyok. De akkor se beszélgetünk soha. Már próbáltam, de alig szól vissza, úgyhogy feladtam.


Anyukámmal is ugyanígy vagyok, ő meg zárkózott típus semmiről nem lehet vele beszélni. Érzelmekről szó nem eshet, ráadásul nem is egy őszinte típus.


Én nem tudom, hogy nem tűnik fel nekik, hogy ez más családoknál nem így van.

A szomszéd jobban ismer, meg az akivel csak egyszer beszéltem pl. a chaten.


Nem akarlak elszomorítani, de ez legtöbbször már nem változik. Nem tudom te mennyi idős vagy, lehet beválna ha elmondanád nekik, hogy úgy érzed nem is ismeritek egymást és szeretnél velük többet beszélgetni.

Nálunk nem vált be, de már nem is érdekel. Én már 20 felett vagyok, most már megtartom magamnak a "titkaim", már úgy érzem nem tartozik rájuk mi van velem. Persze nem tagadom, néha eszembe jut, hogy jó lett volna ha gyerekkoromban foglalkoztak volna velem a szüleim, lettek volna közös programok stb. De ők mindig húzták a szájukat vagy azt mondták majd egyszer... Ezért elfogadtam, hogy erről le kell mondanom és ennyi.

2010. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!