Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom már elvan fáradva....

A párom már elvan fáradva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A férjem már lassan 15 éve kamionozik. Az utóbbi hónapokban már nagyon sokszor elaludt és volt olyan, hogy csörgött az órája vagy fél óráig és úgy kezdtem el kicsit lökdösni, hogy keljen. Erre a kezét az arcomba nyomta és megfordult. Aztán aludt tovább. 4:30 helyett felkelt 7:00 körül. Már látszik is rajta, hogy nincs kedve. Régen azt mondta, hogy nem fogja megunni de már nagyon unja. Azt mondta, hogy ezt már kibírja valahogy. Én meg egyre jobba féltem. Amihez nincs kedve azt úgy is csinálja. Egyre többször van közel balesetekhez...a közeljövőben volt is egy. Elgondolkozott az autópályán és későn kapcsolt, hogy mi van. A gyerekek (7, 8 évesek) is gyakran hiányolják.

Szerintetek mi legyen? Nem szeretne új munkát keresni. Azt mondta, hogy akkor inkább marad ez mert semmi értelmesebb nincs.

36 éves.


2010. szept. 1. 14:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi. 35 éves.
2010. szept. 1. 14:36
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ugye tisztában vagytok vele mindketten, mi lesz, ha ő okozza a következő balesetet? Vagy ha más okozza, de ő is benne lesz?
2010. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Réti bubuzér ***** válasza:
87%
Munkahely váltsá, egyértelmű. Sofőr sok helyre kell, nem csak kamionba.
2010. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Közeljövőben is volt egy...az közelmúltban akart lenni:)
2010. szept. 1. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
pedig muszáj újat keresnie :/ te dolgozol? ha nem, kereshetnél egy könnyedebb állást, hogy neki ne kelljen egy rövid ideig, és sürgősen új állás kell neki, mert tényleg bele lehet unni egy állásba, és akkor aztán... elalvás:D:/
2010. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te kérdező, ha a férjed ott hagyja az állását, akkor írj nekem mert én most kamionos állást keresek és 20 éves vagyok. Viszont én csak 5 évre mennék.
2010. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én dolgozom. Hát majd ha otthagyta szólok :)
2010. szept. 1. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!