Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennétek olyan családi házat,...

Vennétek olyan családi házat, amit nem lehet bővíteni?

Figyelt kérdés
100 nm a ház, 2 szoba és egy amerikai konyhás hatalmas tér van benne. 3 gyereket tervezünk majd.
2010. szept. 1. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor mindenképp bővítésre lesz szükség, mert ha már a gyerekek középiskolába kezdenek járni, célszerű lesz mindegyiket külön szobában elhelyezni. Már csak azért is, mert veszekednek.
2010. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem. akármilyen pici is, külön szoba kell a gyerekeknek. főleg ha már nagyobbak. nem szeretném, ha azért költöznének el, mert nincs saját terük otthon. én olyan házat választanék, ami bővíthető vagy a tetőtér beépíthateő.
2010. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Lám, én a testvéremmel nőttem fel egy szobában, és ember lett belőlem, pedig voltam hisztis kamasz, civakodós nővér...

Szerintem nem kell feltétlenül minden gyereknek külön szoba! A 100 nm-es ház elég nagynak néz ki, de a két szoba talán kevés lesz...

2010. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 2 szobát sehogy se lehetne elválasztani 2-2 felé (pl. gipszkartonnnal)? Mert így mindenki lenne egy kis zuga (3 gyerekszoba+háló), ahová elbújhatna, családi életre meg ott lenne a nappali.
2010. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha el lehet választani a szobákat vhogy, akkor igen (mármint úgy, hogy legyen nappali, háló és 3 kisebb szoba-nem feltétlen kell nagy)... egyébként nem hiszem.
2010. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olyan 20 nm körüliek a szobák, szóval szétválasztva pici lyukak lennének..
2010. szept. 1. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
14:48 vagyok. Nem azért, de én egy 1 + 3 fél szobás 70 négyzetméteres panelban nőttem fel két tesómmal együtt. Nekünk se voltak nagyobbak a szobáink, mint 10 négyzetméteres (kivéve a nagyszoba) és mégis felnőttünk, pedig még külön nappalink se volt, hiszen az volt egyben a szülők hálója is. Az a 10 négyzetméteres saját "lyuk" tudod mennyire jó volt és fontos, amikor az ember kicsit maga akart lenni?
2010. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is pici szobám volt és lám élek, de szeretnék majd minél többet megadni a gyerekeimnek, ha tudok..

Köszi a válaszokat!

2010. szept. 2. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!