Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okos döntés? Hogyan?

Okos döntés? Hogyan?

Figyelt kérdés

A napokban fogok szülni.Párom éppen ezért jött haza a külföldi munkahelyről 1 hete,mert gondjaim vannak.De ma előállt azzal,hogy visszamegy.

Van 2 kicsi gyerek már,nincs aki vigyázzon rájuk.Ez volt a másik ok, amiért jött.Császárom lesz, és nem szeretném hogy vissza menjen. Igaz a pénz több mint itthon, de mégis.


2010. szept. 1. 13:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy van itt is munkahelye,csak kevesebb a pénz.
2010. szept. 1. 13:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Most vissza akar, vagy kell mennie?

Nem mindegy, mert ha ő akar menni akkor valami nincs rendbe az agyába.

Bocs

2010. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő akar menni, a több pénz miatt......
2010. szept. 1. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de szerintem ez mondvacsinált ürügy...nekünk 2 gyerekünk van,de a férjem az utolsó időkben már melóba se akart menni,hogy ne hagyjon magamra...nem,hogy elutazni.Itt valami más van a háttérben.
2010. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jellemre törő dolog, ha a pénz fontosabb neki mint a szülésed, félelmeid s a másik 2 gyerekről való gondoskodás minimum 2 hétig.
2010. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem is mindenképp itthon kellene maradnia,ez nem az a helyzet,hogy csak úgy elutazzon és magadra hagyjon 3 picivel császár után.

ha itthon is van állása simán itthon maradhatna.

2010. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem helyes.Most egy időre legyen inkább kis pénz,mert az apa kell a picinek meg a többi gyereknek.: D

Beszéld meg vele,hogy majd később kimegy...

2010. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!