Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan foglaljam el magam,...

Hogyan foglaljam el magam, hogy túllendüljek végre ezen?

Figyelt kérdés
10 hónapja hagyott el a férjem, mint kiderült, szeretője volt pár hónapja, hozzá költözött. Én itt maradtam a gyerekkel. Meg tudtunk beszélni mindent, anyagiakat, vagyont stb., de borzasztó érzés mardos azóta is belülről, hogy ennyire nem kellettem, nem kellett a közös élet, a közös évek. Nem dugom homokba a fejem, tudom hogy én is hibás vagyok, ketten voltunk felelősek azért, hogy elszürkültek a dolgok. De nem tudok túllendülni. Próbálom elterelni a figyelmem, barátokkal, családdal lenni, elkezdtem tanulni, minden lehetséges módon lekötöm a figyelmem. De a harag, ez a belső feszültség iránta és a nő iránt, a boldogságuk iránt, ez felemészt. Hogy verjem ki őket a fejemből? Szeretnék végre nem úgy elaludni, hogy az jut eszembe, ők most vajon mit csinálnak.
2021. szept. 27. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Pszichológussal.
2021. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Pszichológus, esetleg egy barát, akivel meg lehet ezt beszélni.
2021. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Barátot felejtsd el, pszichológus kell.


Kicsit más perspektívából kell látnod ezt az egészet. Persze jó dolog, hogy lefoglalod magad, csak közben nyeled és nyeled a dühödet. Ez pedig nem jó, mert ha nem most, később fog problémát okozni. Ezért kell a pszichoterápia, hogy oldd a benned lévő feszültséget.


Az önvádaskodás nem vezet sehova, ahogy az sem, hogy az együtt töltött éveket mínuszolod azért mert most vége lett és így lett vége. Egy pszichológus tud neked irányokat mutatni, feldolgozni, átbeszélni.

2021. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Én inkább a kineziológust ajánlom.
2021. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Én hasonló helyzetben voltam/ vagyok. A pszichológus semmit nem ért , csak kevesebb pénzem lett általa.

Ami nekem segített : sport ( nem voltma egy fitt Lady de most élvezem ki futni a feszkót magamból)

És az idő..... ahogy telik egyre konnyebb.

2021. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Szakember.
2021. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezek a dolgok nem segítenek, akkor pszicholológus.
2021. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy vagy hibás. Amelyik családos férfi félrekúr, hónapokig szeretője van, az egy rohadt köcsög. Annyi nincs benne, hogy először lezárjon egy kapcsolatot, és csak azután kezdjen el egy másikat. Ilyen mellett te lehetnél a legjobb testű nő a környéken valami fantasztikus személyiséggel mindent megtéve a kapcsolatotokért, akkor is félremenne.
2021. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezd egy STD szűréssel, vicc nélkül… nekem segített megnyugodni kicsit anno
2021. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
75%

Szia!


Ha magadban nem tudod tisztázni a helyzetet akkor mindenféleképpen egy szakemberhez kell fordulni.

Több lehetőség is van ,hogy mit lehet csinálni.

De ha tényleg el akarod felejteni akkor te is ismerkedj meg valakivel aki elfogad téged, és akkor már nem a volt párodon fog járni az eszed.

2021. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!