Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békülhetnék ki apámmal?

Hogyan békülhetnék ki apámmal?

Figyelt kérdés
A történet: 20.-án barátnőmmel robogózni mentem.Későn készültem el,ezért a nagy kapkodásban otthon felejtettem a mobilom.Délután 2-kor indultunk,és azt ígértem hogy este 6-ra hazaérek,de úgy el motoroztunk hogy eltévedtünk és még a benzinünk is elfogyott.A baj az volt hogy a barátnőm mobilja lemerült,így nem tudtunk segítséget kérni.11-re sikerült hazaérnem.Apa jól lecseszett,adott két pofont,és azóta nem szól hozzám.Egyszerűen levegőnek néz.Eleinte rosszul esett hogy megpofozott,de tudom hogy azért tette hogy féltett.Akkor miért ilyen velem még mindig?Hogyan béküljek vele?
2010. aug. 31. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Várj. Az idő mindent megold.

2. Viselkedj úgy az apukáddal mintha emlékezetkiesésed lenne és nem is is történt volna semmi.

2010. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha végig sem hallgat,akkor írj egy levelet,amelyben őszintén leírsz mindent.Tedd jól látható helyre és akkor talán elolvassa.


Írd le,hogy nagyon sajnálod a történteket és nem direkt csináltad.Írd le,hogy mi történt veletek,kérjél bocsánatot és ígérd meg,hogy többet nem fog előfordulni ez.

Remélhetőleg ettől megenyhül.

15/L

2010. aug. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

robogozni?? raadadul a baratnoddel?? hat mindjart lemegyek hidba, tenyleg vannak ilyen csajok?:D


nagymotoron neha-neha latok, de robogon...


am jo az amit az elso irt. tedd azt.

2010. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Várj még .

Ha apukád nem képes feldolgozni, hát meg lehet róla a véleményed :)

Nem tökéletes egy szülő sem, erre majd rájössz.

És te vagy a fontosabb neki, nem ő neked.

Ettől függetkenül légy kedves, mert még jobban megbántódhat

2010. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj egy kicsit.

Utána állj elé, és mond meg neki, hogy nagyon sajnálod és bocsásson meg. Ígérd meg, hogy nem fordul többet elő, és vállalod a büntetést is akár.

Utána legyél jókisfiú, segíts, amiben csak tudsz.

2010. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötlteket... levelet fogok írni... hátha bejön:).

Egyébként lány vagyok,és 14 éves:DDD.

2010. szept. 1. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!