Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan lettél mint amit a...

Olyan lettél mint amit a szüleidtől láttál?

Figyelt kérdés

Spórolós vagy pazarló? Rendszerető vagy hanyag? Visszahúzódó vagy harsány?

stb


2010. aug. 31. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én sajnos nagyon függök a szüleim véleményétől, és ez rossz.

Parázok, hogy mit mondanak a ruháimra, a hajamra, a viselkedésemre, fiúkat még csak nem is hoznék hazaxD

Asszem az a baj, hogy a miénk ilyen vallásos, konzervatív család. Anyám is elég gátlásos volt, így mi is azok lettünk:S Asszem, ha elköltöznék egy-kettőre meg tudnék változni, de amíg velük élek... Amúgy rendszeretőnek nem nevezném magam:) És igyekszem spórolni, de ma volt nálam 40e, és el is vertem 30at. Szóval ha van, akkor költöm a pénzt:) Kivéve ha gyűjtök valamire....

2010. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Önfejű vagyok, spórolós, ezt aputól örököltem..

Nagyszájú, és pazarló ezt nem anyától, sajnos az isten pénzét is elkölteném.. e próbálok változtatni a dolgokon.19L

2010. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok: spórlós az apám.. arra értem:D
2010. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem lettem olyan... max. abban, hogy visszahúzódób vagyok. DE ők rendmániásak (olyan szinten, hogy az már vmi beteges), én meg nem (de nem élek disznóólban)... ők mindent fillérre kiszámolnak, én azért gyakrabban veszek meg vmit, ha megtetszik. Ja, és remélem, hogy ygereknevelésben egy hangyányit sem fogok rájuk hasonlítani, és nem fogok kivételezni egyik gyerekemmel sem, ha több lesz...
2010. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem...

Nem igazán lettem olyan mint a szüleim, vagy mint anyukám, de ki tudja még 1o év múlva mi lesz.

Egyenlőre nem veszek észre hasonlóságot. Még kiderül...

2010. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én meg vegyes lettem.
2010. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem. Nem vagyok sem spórolós sem pazarlós. Visszahúzódó sem, inkább szókimondó

de rendesen. Se anyára se apára nem hasonlítok. Szerintük jobb vagyok náluk.:)

2010. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék olyan lenni mint ők. Sajnos. Nekem nem ők a példaképeim. Szeretem őket és talán a rendszeretést és a háziasságot örököltem tőlük :)
2010. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

apám-anyám pazarló,hanyag és harsány.(nemmellesleg szenvedélybetegek és apám agresszív)

én ezzel szemben általában spórolós vagyok,de néha elcsábulok(ez még szerintem belefér;). elméletben redszerető,gyakorlatban lusta és hanyag. és mindig megmondom amit gondolok.

sajnos túl sok dologban hasonlítok rájuk.-szar ügy

2010. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem, pedig normálisak és én is. De nem vagyunk egyformák, ők ők, én meg én vagyok. Ráadásul teljesen megváltozott a világ, amibe belenőttünk, és amihez alkalmazkodnunk kell.

A mi gyerekeink sem lesznek olyanok, mint mi, de nem is várhatjuk.


33L

2010. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!