Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem tudsz...

Mit lehet tenni, ha nem tudsz költözni?

Figyelt kérdés

Otthon kell laknom. Depressziós vagyok amúgy is. Munkam sincs. Húz le, bántanak, beszólnak.

A városban most épp több helyről is küldik el az embereket, nincs pénzem elköltözni. Ebben a pillanatban biztos nem tudok, de hónapokig itt megőrülök jobban...

Hogy bírta ki az ilyet, akinek kellett? Anyám hagyján, és nélküle fura lenne, hianyozna,de az élettársát nem bírom. Bánt, de fel se fogják, én nem megbántódom, ha beugat, hanem megértődom szerintük.


2021. szept. 18. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Munkásszálló.
2021. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Munkásszállós munka.

Vagy pedig lexarod amit mondanak neked otthon. Röhögsz rajta egyet. Egyébként meg mindenhol vannak elküldések, de felvevések is. Küldtél egyáltalán önéletrajzokat? Nem kettőre gondolok, hanem 10-re legalább.

2021. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
sajnos a depresszió az állásinterjúnál is látszik.
2021. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Úgy javasoljátok a munkásszállót, mintha minden munkáltató rendelkezne vele. Régen sok ilyen volt , ma már nem így van.
2021. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédos települések?
2021. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha én gyerekem lennél kidobnálak az utcára, aztán úgy élsz ahogy akarsz. Nagy szerencséd van anyádnak ilyen szíve van, hogy munkanélküli, kis depis fiát eltartja és megengedi otthon éljél.
2021. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves vagy? Mióta nem dolgozol? Otthon mit csinálsz?

Nem lehet, hogy nem ok nélkül bántanak?

Már írtam: szomszédos települések... Menj dolgozni, nem tudom, merre élsz, de itt felénk munkaerőhiány van, de ezt az ország több részén is hallom. Az első fizetésedből bérelj egy szobát!

A depresszió kezelhető.

2021. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
gyere külföldre
2021. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Albérlet?
2021. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Aki otthon nem tud boldogulni ilyen-olyan okbol, annak kulfold maga lesz a halal.
2021. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!