Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a magasságom...

Mit tegyek ha a magasságom miatt szekál a családom?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 162 cm. Törpe családom van, nagymamám 146 cm, anyu 155, nővérem 152, még nagybátyám is alacsonyabb nálam. Én meg mindenkinél magasabb vagyok, ráadásul nagyon vékony is, így még magasabbnak nézek ki. Szóval a családom folyton szekál, hogy én vegyek le ezt meg azt a polcról, mert én "magas" vagyok. Meg, hogy meggörnyedve járok a "magasságom" miatt. (persze, hogy meg kell görnyednem ha velük beszélek)

Pedig az utcán nálam 10-20-30 centivel magasabb nőket is látni. Teljesen rosszul érzem magam, már nem is nagyon szeretek mutatkozni velük az utcán mert annyira nem illek közéjük a "magasságom" miatt. Egy nagydarab óriás mamlasznak érzem magam közöttük, pedig szerintem teljesen normális átlagos az én magasságom. Főleg nagyim szekál, neki van ez a magas nő fóbiája, a tőlem magasabb nőket még le is hordja magában, hogy biztos nehéz lehet nekik olyan magasnak lenni, stb...


2021. szept. 14. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"persze, hogy meg kell görnyednem ha velük beszélek"


Ugyan miért kéne?

Én 16 cm-rel magasabb vagyok, mint anyukám, vagyis pont annyival, mint te a családod legalacsonyabb tagjához, nagymamádhoz képest. Soha nem görnyedezek, ha vele beszélek.

Nem is értem, honnan szeded ezt a sületlenséget!

Ha görnyedten tartod magad, a gerinced fogja kárát látni, és már 30-40 éves korodtól egyre gyakoribb hátfájásokkal, lábfájásokkal fogsz fizetni érte. Szokj le erről, és tartsd magadat normálisan!

2021. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!