Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a magasságom...

Mit tegyek ha a magasságom miatt szekál a családom?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 162 cm. Törpe családom van, nagymamám 146 cm, anyu 155, nővérem 152, még nagybátyám is alacsonyabb nálam. Én meg mindenkinél magasabb vagyok, ráadásul nagyon vékony is, így még magasabbnak nézek ki. Szóval a családom folyton szekál, hogy én vegyek le ezt meg azt a polcról, mert én "magas" vagyok. Meg, hogy meggörnyedve járok a "magasságom" miatt. (persze, hogy meg kell görnyednem ha velük beszélek)

Pedig az utcán nálam 10-20-30 centivel magasabb nőket is látni. Teljesen rosszul érzem magam, már nem is nagyon szeretek mutatkozni velük az utcán mert annyira nem illek közéjük a "magasságom" miatt. Egy nagydarab óriás mamlasznak érzem magam közöttük, pedig szerintem teljesen normális átlagos az én magasságom. Főleg nagyim szekál, neki van ez a magas nő fóbiája, a tőlem magasabb nőket még le is hordja magában, hogy biztos nehéz lehet nekik olyan magasnak lenni, stb...


2021. szept. 14. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell velük foglalkozni, ha nem érnek el vele figyelmet akkor megunják, ennyi.
2021. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Hahaha :D De ismerős! Leszámítva, hogy engem nem piszkálnak. 165 vagyok, és egyik kedvenc kamaszkori emlékem, hogy állok a vasútállomáson, körülöttem anyám, nagyanyám, egy nagynéném és két unokahúgom, és azt kérdezik, hogy "te mi a fenétől nőttél ilyen magasra?!?!?!?" Úgy néztem ki, mint Hófehérke a 7 törpe között... :D Miközben a tornasornak mindig az alsó harmadában álltam. :D :D :D

A magasságod miatti görnyedés hülyeség. A polcról vedd csak le a lisztet, hiszen valóban te éred el. :) És mondd meg nekik, hogy totál alsó átlag vagy, semmi baj veled.

2021. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hát konkrétan alacsony vagy.

Ne foglalkozz velük, örülj, hogy nem maradtál még kisebb.

2021. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Az nem szekálás, ha megkérnek, hogy vegyél le ezt meg azt a polcról, ha ők nem érik el.

Ha nagymamád megjegyzéseket tesz a magas nőkre, hogy biztos nehéz nekik stb, az azért van, mert ő is mindig szeretett volna magasabb lenni és irigyli a magasabbakat. Mint amikor egy buta ember a nála sokkal okosabbakat szólja le, mert azt hiszi, ettől majd ő látszik okosnak.

Szerintem ne csinálj ebből az egészből ekkora ügyet. Nem kell semmit szégyellned, segíts nekik, ha kérik, a hülyeségekre meg ne figyelj. Te sem vagy magas, a 162 cm alsó átlag.

Én is 162 vagyok, na de a bátyám 187, a felesége valahol 150 és 155 között. Nem zavarja egyiküket sem ez a különbség, legalábbis sosem hallottam, hogy ilyesmire céloztak volna.

2021. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Jaj örülj neki hogy ilyen jó kis magasságod van. Nőknek ideális pont. Én is nő vagyok, de 175 cm, a 13 éves lányom most 171... Nekünk ezzel nincs bajunk, úgyse tudnánk ezen változtatni. 👌😉
2021. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Na, nekem magyarázna egy 146 centis kis törpe öregasszony egy olyan dologról, amirol nem tehetek, fel is rugnam. En 178 vagyok, de nagyon büszke vagyok rá, a modellek sem véletlenül ekkorák. Szard le oket, egyebkent meg ok a rokonaid, szoval minden ami te lettél, az belőlük jott, magukat hibáztassák ha ennyire zavarja oket. Gondolom valamelyiket megcsalhatta a férje egy szép magas nővel, ezert van most mindegyik ugy kiakadva 😆
2021. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Térdelj le, és fejeld le őket egyenként! :D
2021. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akarhanyszor rakezdezdenek, vilagositsd fel oket, hogy NEM te vagy a magas, hanem ok a torpek.

Ha ezek utan sem fejezik be, celiranyosan kezd el oket sertegetni, olyan pillanatokban amikor szo sincs magassagrol, pl.

- huuuuu ti milyen alacsonyak vagytok..

- fuuuu de rovidek a labaid, ugy orulok hogy en magasabbra nottem

-te meghiztal? Ilyen alacsonyan sokkal jobban katszodnak a plussz kilok. Annzira jo, hogy en magasabb vagyok!!

- ejjjjj, nem eleg hogy alacsonyak vagytok, de ahogy oregedtek megjobban osszementek

- kepzeljetek ma megdicsertek, milyen szep magas vagyok, uuuuuuugy orulok hogy nem vagyok torpe stb.


Ezt addig addig kell folytatni, amig magukhoz nem kapnak 😉

2021. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Állj ki a gödörből, ha velem beszélsz!" :))
2021. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

162 cm? :D

Én 170 vagyok, de egyik barátnőm 180 - na, ők mit szóljanak?


Egyébként határozottan meg kell mondani nekik, hogy csitu van, és szakadjanak le rólad.

Ha nem megy a szép szó, akkor ignoráld őket.

2021. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!