Gyerekes lennék?

Figyelt kérdés

Szóval szüleim szokták mondani nőjek fel,most pl. Egy Harry Poterres kaja hordót szerettem volna hogy ne zacskóban kelljen hordani.

Azt mondták ne legyek gyerekes nőjek fel mert már nem 10éves vagyok.

Én nem érzem még magam felnőttnek,meg mintha nem is lennék 16éves.

Pedig már 16/f vagyok.

Gyerekes lennék?

Vagy hogyan tudnék felnőni?

Mit csináljak?

Még sokat játszok a PlayStation-is.

Ahol lakom falu nincs olyan gyerek akivek elmehetnék valahova és velem egy korú.

És ha tegyük fel megnézem unokatesóm,15 sokkal jobb élete van mint nekem.

Mennek ide oda bulizni,de én nem illenék be abba a körbe.

Szóval röviden ennyi.



2021. szept. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ezek nem gyerekesek annyira (kivéve ha te nagyon macsó, és nagyon férfias akarsz lenni). Arról meg nem tehetsz, hogy nincs jó hely vagy nincs kivel.
2021. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 éves nő vagyok, mégis vannak olyan hercegnős dobozaim, amilyet a Penny-ben árultak pár éve.
2021. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem leszel gyerekes. Szerintem én életem végéig gyerek maradok ilyen logikával. De szerintem ez nem rossz, vidámabb a világ. 😄
2021. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Ezek nem gyerekes dolgok. Ne haragudj, de a szüleid hülyék, és valószínűleg fogalmuk sincs sem a világhálóról, sem a tech-es témákról. Ma már a számítógépes játékok nem olyanok, mint ő korukban voltak, a Play Station-ön is vannak olyan játékok, amivel akár egy felnőtt is szívesen játszik, sőt. Szerintem kicsit lemaradtak: a világ fejlődött, de ők megragadtak valahol régebben.

Ma már nem ritka, hogy 20-50 éves emberek abból élnek meg, hogy streamelik, ahogyan PlayStation-öznek. És emberek felnéznek rájuk, mert élvezetes nézni, fizetnek érte.

Az uzsidobozzal sincs semmi baj. Praktikus és még természetbarát is: viheted bene minden nap a kajádat és nem kell minden alkalommal kidobni a műanyag zacskókat. Ennyi.

2021. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Közel 30 évesen képregényeket olvasok, mert szeretem... gyerekes vagy nem, hidd el, akkor is olvasnám ha valaki szerint az.
2021. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor én is gyerekes lennék 25 évesen?, mert magamra tetkováltattam egy Harry Potter aranycikeszt nőként.mert imádom és ez volt az első mozi amire anyukám elvitt és azóta élek halok ezekért a dolgokért


Amúgy én a helyedben anyádnak csak elküldenem a gyk kérdésed linkjét, lássák,hogy egy hp, marvel,vagy bármi ami sorozat vagy mozi az nem gyerekes

Nekik az,de több száz ezer vagy akár több embernek meg nem az

Ízletesek és pofonok.


Amúgy nem csak azért mondják ezt válasznak mert amúgy nem tudták volna megvenni ?

2021. szept. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is gyerekes vagyok?? azért,mert nagy pénzrablás polom van,meg hátizsákom


Van otthon egy grogu (baby Yoda) figurám.


Van hp emlék könyvem,csomó dvd hp tetkók


Kutyás zoknim, esernyője van és táskás


Nem ettől nem vagyok gyerekes

ezek az érdeklődési köreim és én 25 évesen ezeket fel merem vállalni,mert ez vagyok én.


Párom 32 éves és imád legozni

Ő is gyerekes lenne?? Nem.



Anyukádêk nem normálisak

2021. szept. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap Harry Potteres pólóban porszívóztam egész nap idehaza. 40 vagyok. Egy 15 éves meg még gyerek. :)

Ettől még lehet, hogy nagyon felelőtlenül, ovis módon viselkedsz, de a harrypotteres ételhordóval, meg a nem bulizással semmi baj nincsen.

2021. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem érzem még magam felnőttnek,meg mintha nem is lennék 16éves.

Pedig már 16/f vagyok.

Gyerekes lennék?

Vagy hogyan tudnék felnőni?"


ugyanezt kérdezem én is, csak én már elmúltam 40 (csak a számot kell kicserélni)


nem kell felnőni, az a lényeg hogy jól érezd magad a bőrödben

2021. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!