Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem volt feleségének a...

Férjem volt feleségének a barátnője olyan mint egy kullancs úgy vízslat férjem útan.Lelki társak így hívja ami köztük van.Nem tudom mit gondoljak erröl.Most magánnyomozót játszik vagy szerelmes belé.?

Figyelt kérdés
Írjátok meg ti mit gondoltok erröl?

#Barátság vagy szerelem vagy rossz akarat
2021. szept. 2. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
A férjed miért beszélget vele?
2021. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%

Igen, kapcsolatot akar vele.

Ja, és a férjednek sincs ellenére, különben elhajtotta volna már. Ezt férfiként mondom!

2021. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Itt a férjed a hibás.
2021. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Keresd meg a nőt, és mondd el neki, hogy tudod, mit akar a férjedtől, ne hazudozzon. Hozd a tudomására, hogy nem játszod tovább a hülyét a kedvéért.
2021. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
És aha férjed ezért dühösen számonkér téged, válj el, mert már nem a te férjed, hanem a nőé, amúgy meg mért kell olyanhoz ragaszkodni, aki hazudik és félredug.
2021. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Hacsak nem akkor a férjed fizetése, hogy minden eltűrsz neki, mert kell a jólét.
2021. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy nem tudsz sem írni sem fogalmazni..
2021. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Utoljára 20 évesen vettem be ezt a dumát. Nyilván naiv voltam (és fülig szerelmes). Miután pórul jártam nem kezdtem olyan férfival aki szoros kapcsolatot ápolt nővel (lánytestvér nyilván más). Csak legjobb barátok vagyunk, lelki társak stb dumát soha többé nem veszem be
2021. szept. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6/8Köszönom a választ de nem Ő tart el engem Rokkant nyugdíjas
2021. szept. 2. 14:29
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha esetleg még nincs is köztük semmi, akkor nemsokára lesz. A férjed tartaléknak tartogatja a csajt. Ne legyél naiv, akármit is hazudozik a férjed, legyél tisztában vele, hogy férfi és nő között nincs barátság, valamelyik mindig többet akar.
2021. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!