Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az hogy...

Mennyire normális az hogy általában az én fizetésemet költjük a páromé marad a számláján ami persze nem közös? Én kihasználásnak érzem, vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk is úgy van, hogy az én fizetésemet, költjük abból élünk, a páromé pedig marad benne mint tartalék. De az közös!!! Úgy értem, ha hirtelen kell valamire, akármire akár neki akár nekem onnan vesszük el.

Amit te írsz az nem, nem normális, ebből az jön le, hogy kvázi te tartod el őt is. Emeld fel a hangod, ne légy tutyimutyi.

2008. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Ez egyaltalan nem normalis dolog, szamold meg, hogy mennyi ideig eltetek a te szamladrol, es most annyi ideig eljetek az overol.

Kesobb induljatok tiszta lapokkal. Vagy legyen kozos szamlatok, vagy pedig ha marad mindegyiktotoknek kulon-kulon, akkor pedig minden koltseg menjen felesbe.

Hazasok vagytok, vagy egyutt eltek csak?

Ne engedd magadat kihasznalni, teljesen hulyere vesz teged, es rohog a markaba!!!!

Ne engedd, holnaptol ne fizess semmit!!!! Kihasznal.

2008. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyós és após van külön kasszán. Az a jellemző, hogy após fizeti az összes számlát részeltet anyós meg a saját pénzét mindenféle luxus élelmiszeréé és ruhára cseszi el.

Képzeljétek el a férjemnek múltkor kértünk tőle télikabátot, és 3 komplett újat túrt elő a szekrényből röpke félóra alatt. A mostani télikabátja sajna tavaly tönkre ment.


Mi a férjemmel viszont kezdettől fogva egy kasszán vagyunk .Egy számlára érkezik a pénzünk és így tudjuk mennyiből gazdálkodunk egész hónapban. Annyi,hogy amit maszekban keresünk azok ált készpénzes melók és az van a saját pénztárcánkban. Egyébként a bevásárlást és a számlákat én intézem.

2008. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha el akarod oszlatni a kétséget, akkor igényeljetek társkártyát a nevedre, az ő számlájához! Állítsátok be az SMS értesítést, így mindketten tudni fogjátok,ha a másik költ a pénzből!
2008. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
A párod csúnyán kihasznál, nem is értem eddig miért hagytad ezt és az elején hogy mentél egyáltalán bele. Sürgősenn rendezze feléd a tartozását, és ezentúl legyen minden közös. Mi lesz ha elváltok? ki elszel semmizve! Magadnak is gyújts, ne csak ő halmozzon...
2008. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!Nagyon elvagyok keseredve!Abba nem megy bele hogy én is jogosult legyek ahhoz hogy levehessek a számláról!Épp most vesztünk megint össze!A keresztfiának 2000.ftért akar karácsonyra ajándékot venni!Születik december végén az unokahugom,szeretnék abban segíteni hogy pelenkát veszek nekik!De a párom azt mondta minek neki is ajándék!:(
2008. dec. 10. 18:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy párkapcsolat eljuta külön kasszához , akár íly módon, akkor ott szerintem vége a házasság lényegének!

Mi lenne , ha beszélnél vele, hogy mik a tervei és mire gyűjtsetek, mert közösen kell kitalálni a spórolás okát , ha ez nem megy akkor érdemes elindulni egymásnak háttal!

2008. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem tudjuk megbeszélni,még szerencse hogy csak együtt élünk,és nem vagyunk házasok!
2008. dec. 10. 18:44
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért hagyod magad? Miért nem kérdezed meg a párodat, hogy miért élősködik rajtad? Neki miért van spórolt pénze, és neked miért nincs? Ne hagyd magad, állj a sarkadra, hajítsd ki a fenébe ezt a tahót.!
2008. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy nem enged hozáférést a számlájához, még nem tragédia. De sürgősen szedd össze, mennyi pénzt adtál idáig, és a fele visszajár. Akár úgy, hogy odaadja - akár úgy, hogy most kb. ugyanennyi ideig ő költ a megélhetésre.
2008. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!