Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszem faterom megcsalta...

Asszem faterom megcsalta anyám, mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

ma reggel anyám elmesélte , hogy valószínüleg fateromnak van valakije vidéken (melóhelyén) már évek óta . előszőr azt hittem , hogy anyám túloz . meglátogattam nagymamámat és elmeséltem neki , hogy szüleim nem is beszélnek egymással , meg mostanában elég feszült a hangulat közöttük , és elmeséltem neki anyám történetét . vártam , hogy mamám majd ellát valami bölcsességgel , de ehelyett elmesélte , hogy faterom kikezdett a nyénnyémmel is, aki anyám testvére .

erre nagyon megdöbbentem , de mami lelkemre kötötte , hogy erről senki senkinek sem szabad beszélnam.

elmesélte azt is , hogy papám is megcsalta őt , hasonló volt a szituáció , de az öreg részegen kikotyogta mamámnak a dolgot . faterom nem beszél őszintén részegen sem .

azon gondolkodom , hogy hogyan deríthetném ki az igazat , és mit tehetnék , hogy megbékéljenek valahogy egymássl a szüleim .

van egy ötletem , de nem tudom, hogy beválna -e

azt hallottam , hogy a problémákat csak közösen lehet megoldani ilyen helyzetben , de mivel nekem szerelemben semmi tapasztalatom sincs ezért nem tudom , hogy hogyan lehetne rendbehozni mindezt.

De viszont szüleim nem tudják , hogy én füvezek , meg ki is akadnának lehet , mert azért az ő idejükben máshogy mentek a dolgok.

ha be vallanám szüleimnek ezt , akkor talán rákényszerülnének arra , hogy közösen megoldják a problémát , és így talán valamilyen szinten nyitnának egymás felé , és talán valamenyire kibékülnének a közös érdek miatt.

de az is lehet , hogy ezzel csak mégjobban elburjánzanának a dolgok és végleg összedölne az ami a családból maradt . van 2 öcsém , és mind2en ugyanúgy vannak mint én. bár ők is és én is azt mondjuk , hogy ez az ő dolguk , nekik kell megoldani , de mégis úgy érzenm valahogy össze kéne hozni a családot.


tudnátok nekem ebben segíteni? valami ötlet? mert én már kifogytam az ötletekből.


vagyis még az jutott az eszembe , hogyha minden kötél szakad és már minden mind1 lesz , akkor nyomok egy - egy jointot a kezükbe és beszivatom a családot , hogy mindenki boldog legyen, de ezt az ütőkártyát nem akartam még néhány évig kijátszani.

22\f


2010. aug. 30. 14:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

1.

az a baj , hogy eddig azt hittem , mindez csak mással tőrténhet meg , velem nem . és most tessék

2,

a mi családunkban nem szoktuk megbeszélni a problémákat , mert eddig nem voltak problémák , ilyen meg pláne nem .

3,

gondolom anyámék csak nem vinnének el egy 22 évest a dokihoz , hogy kockáztassák vele azt , hogy a doki a zsarukat is bevonja , vagy ilyenek

4,

nagymutter lelkemre kötötte , hogy senkinek sem említsem amit elmondott nekem ( és kissebik öcsémnek). én pedig a szvamat adtam , és nem szoktam megszegni az ígéretem.

5,

ha a labdás ötletet feldobnám , a többiek valószínüleg kiröhögnének , mert ismerem őket annyira , hogy tudjam, hogy baromságnak tartanák

6,

faterom nem engedte , hogy csajozzak , amíg suliba járok , othonról csak suliba mehettem , onnan meg csak haza jöhettem , buliba , meg egyéb szórakozó helyekre meg el sem engedtek egy jódarabig , aminek pedig az lett a következménye , hogy már alapból nincs is kedvem csajozni vagy ismerkedni. és erre kiderül , hogy faterom egy vén kujon, aki vizet prédikál és bort iszik .


lehet így érhetőbb a probléma összetetsége.

2010. aug. 30. 15:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát, kezükbe nyomni egy jointot a legnagyobb baromság, amit tehetsz, mert instant ordítás lesz belőle, apád tagad, és egyébként is.


Én elős körben meggyőződnék arról, hogy nagyanyám igazat mondott-e, tehát valami módon fater után mennék, és 'kilesném' őt/őket.

Ha tényleg úgy van, akkor bemennék hozzájuk , amikor kettesben vannak (mármint apud meg nényyéd), és elmondanám, hogy tudok róluk. Valamint megkérdezném, hogy mik a terveik. Apud mit akar anyudtól, és a testvére mit akar apudtól, mert ezzel nem elég, hogy vérig sértik anyud, de meg is alázzák (szerintem). Különösen a saját testvére... gyalázatos.

Aztán később beszélnék mégegyszer velük, hogy mire jutottak, elmondják-e anyudnak, vagy hülyének nézik és folytatják, vagy abbahagyják a dolgot.

A helyedben nem szólnék anyudnak. Mert így is szar a házasságuk, és nem bízik a férjében, de aztán a testvérét ribancnak fogja nézni, és ha kiderül, hogy nagyanyád is tud a dologról, akkor egyszerre 3 embert veszít el, akiben megbízhat.


Kemény helyzet.

2010. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nem, az a kemény helyzet , hogy nem olvastad végig a dolgot rendesen .

nyényémre rástartolt , mikor fateromnak kellet őt bevinni a közeli nagyobb városba , de nyényém nem hagyta magát . nyényém elmesélte mamámnak a dolgot és azota nem is kéri faterom segítségét.

anyám szerint fateromnak a munkahelyén van valakije , valami boltos nő, akit faterom eltitkolt , később azt mondta , hogy csak haverja a nő , meg ilyenek , de elszolta magát apám , hogy munkatársai szerint órákat tölt a boltban és ők is ezzel piszkálják , mint anyám is .

nem vettem komolyan a dolgot a nagyi történetéig . de már kezdek hinni muteromnak a nagyi története után .

szerintem így már teljes egészében ismeritek a körülményeket.

2010. aug. 30. 15:13
 14/15 A kérdező kommentje:

és faterom munkahelye a szomszég megye másik végén van , ami szinte lehetetlenné teszi a kémkedést, pedig már én is gondoltam rá , csak azt sem tudom , hol keressem azt a nőt vagy fateromat , ha el is jutnék odáig .

a boltosnőt tavaj nyáron láttam egyszer, mikor melót keresni mentünk a balcsira. faterom bemutatott neki, de akkor nem tudtam ezekről a dolgokról, pedig muterom szerint ez az egész már 3 éve tart

2010. aug. 30. 15:17
 15/15 A kérdező kommentje:
na mind1, azért kössz a segítséget
2010. aug. 30. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!