Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyám folyamatos...

Mit tegyek ha anyám folyamatosan máshoz hasonlít?

Figyelt kérdés
Anyám folyton azt ecseteli hogy egy ismerőse lánya milyen szép, meg milyen jól tanul és hogy mennyi barátja van. Nekem meg azt mondja mindig hogy milyen szerencsétlen vagyok. Már mondtam neki hogy ez nekem rosszul esik, de meg sem hallgat. Azt mondja hogy Ő csak jót akar nekem. De ezzel a jóakarásával egyre rosszabbul érzem magam.

2021. aug. 27. 21:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
7:45 nekem anyám és apám elváltak, apámmal nem jó a kapcsolatom. De szerintem ha apámmal együtt maradnak még rosszabb lenne xd
2021. aug. 28. 13:32
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm mindenkinek a válszát! Már beszéltem vele.😊
2021. aug. 28. 16:23
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéltük a nagyival hogy hazudni fogunk hogy mindannyian szín 5ös tanulók vagyunk pontosan azért mert másnak semmi köze hozzá.
2021. szept. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy bánkódik-e amiatt, hogy ennek a bizonyos lánynak az apja nem a lány anyját vette el, mert akkor te lehetnél ő. Akkor neki lehetne ilyen szép lánya. Feltéve, hogy az apjára hasonlít a lány.


Persze azt is mondhatod, hogyha bármit mond, hogy ilyen szülőktől csak ilyen lány születhetett, mint te, ez vagy te, ezt örökölted.


És hasonlíthatod őt más szülőkhöz, akik kedvesebbek, akik engedékenyebbek, akik jobban keresnek, szebb dolgokat vesznek a lányuknak és kezdj el követelőzni!


Meglátod, észhez tér ezek után.

2021. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!