Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnál, ha megtudott, hogy...

Kiakadnál, ha megtudott, hogy a barátod fogadásból kezdett ki veled? 18/L

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Elmondta, hogy a haverjával fogadtak, hogy ki mer e kezdeni az ofője lányával (vagyis velem) egy buliba. Volt egy másik fogadás is, hogy két héten belül sikerül e neki ágyba vinni. Ezt elvesztette a párom.

Azt mondta, hogy ha nincs a fogadás valószínű soha nem jött volna oda hozzám, de örül, hogy így alakult, mert belém szeretett.


2010. aug. 30. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nagyon kiakadnék, és elhagynám! :S
2010. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokig csak nem járna veled fogadásból.
2010. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
én nem tudom hogy elhagynám-e, hiszen azt mondta, hogy szeret. de haragudnék az biztos.
2010. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az élet furcsa és kiszámíthatatlan dolgokat produkál. Most már mindegy, ha szeretitek egymást nézd a jó oldalát, lett egy klassz kapcsolatod! Örülj ennek például!
2010. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

volt ilyen filmbe is, h fogadásból indult a dolog, aztán egymásba szerettek.

Kérdésre a válasz, kiakadnék igen, de ha rendbe a kapcsolat akkor nem tulajdonítanék neki jelentőséget, hha érzed h szeret.

2010. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akadnék ki, hiszen elmondta!!!! És ahogy ő is mondta, az a lényeg, hogy legalább fogadott, mert igy egymásra találtatok!!! Szép romantikus történet!!

24/L

2010. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Én is szidnám a k anyját is ,de végül is beléd szeretett nem ?Hónapokig csak nem hülyítene, ha nem fűződik semmilyen érdeke hozzá... Ugye nem ?
2010. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Otthagynám egy szó nélkül.Bennem van még önbecsülés.:)

De egy percig sem veszekednék vele,sőt még csak nem is tudná,hogy elhagyom.:D

2010. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
rosszul esne,de ez az élet.Ez most olyan h. ha máshol találkoztok akkor az lenne.Pl én úgy jöttem össze a párommal egy buliban h. akivel ő ment lánnyal bulizni elméletileg vele akart összejönni, aztán velem sikerült :-)
2010. aug. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csöppet ki :)
2010. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!