Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetőségem lenne óceánjáró...

Lehetőségem lenne óceánjáró hajóra menni dolgozni. Ti belevágnátok?

Figyelt kérdés

Szóval anyukámmal és a tesómmal lakom,de mivel a tesóm koleszos ha én elmegyek anyu egyedül maradna a hét nagy részében.

Gondban vagyok, mert a fizetés jobb lenne viszont messze is lennék,és anyukám miatt pedig lelkiismeretfurdalásom van.


Ti mit tennétek?


2008. dec. 10. 16:26
1 2
 11/14 anonim válasza:
37%
en is akartam menni, de nem mentem es nem ajanlom neked sem. Egy olyan szemely szamolt be a tapasztalatairol, aki volt es megbanta. A szemelyzetet kihasznaljak es nem sok fizetest kapnak. Allandoan tulorazni kellett, amiert nem kaptak fizetest. O arrol is beszamolt, hogy a noket a ferfi dolgozok szinten kihasznaltak es hogy ugy mondjam, onnan nincs igazan hova menni az ocean kozepen, ha meggondolod magad.
2008. dec. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
érdemes megpróbálnod!:)Sok sikert!Most csak gondolj bele...világot látsz,pénzt keresel(nem keveset)...alapozod a jövődet,és ezt itt sosem tehetnéd meg Magyarországon!
2009. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ha téged győzködni kell arról, hogy menny ki, akkor ne tedd. Elég nagy megpróbáltatás fizikailag és szellemileg is. Olvass utána van kb 1500 hozzászólás fórumokon, élménybeszámolók. Készülj fel mert elég húzós ezért csak, ha 100%-ig biztos vagy benne , akkor menny mert az első hónapba 100%-ról lemegy 5%-ra a kedved az erőd stb, tehát fel kell készülni erre is.
2010. máj. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Végülis mentem és 4 évet lehúztam :)
2018. márc. 28. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!