Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetőségem lenne óceánjáró...

Lehetőségem lenne óceánjáró hajóra menni dolgozni. Ti belevágnátok?

Figyelt kérdés

Szóval anyukámmal és a tesómmal lakom,de mivel a tesóm koleszos ha én elmegyek anyu egyedül maradna a hét nagy részében.

Gondban vagyok, mert a fizetés jobb lenne viszont messze is lennék,és anyukám miatt pedig lelkiismeretfurdalásom van.


Ti mit tennétek?


2008. dec. 10. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Én is kiszeretnék menni.Ne legyen lelkiismeret furdalásod kalandra fel nem maradhatsz mindig otthon:)
2008. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En mennek. Ez mondjuk attol is fugg, hogy hany eves vagy, illetve ferfi vagy vagy no, bar sztem utobbi. :) Szerintem vagj bele.
2008. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele, ez egy remek lehetőség. A pénzzel segítheted anyukád is!
2008. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen vágj bele...Biztos sokat kell dolgozni, de tudsz félrerakni, ha ügyes vagy, nem is keveset...Amellett pedig csodás helyekre jutsz el, ahova egyébként nem biztos, hogy eljutnál.

Sok sikert!

2008. dec. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az attól függ.

Ha anyudnak nincs semmilyen egészségügyi problémája, akkor nyugodt szívvel menj :) A legtöbben ezt tennék, köztük én is..

2008. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék,amikor egyedülálló voltam mint te,akkor lett volna egy jó lehetőségem.Nem mertem bevállalni,azóta nagyon bánom.Egy ismerősöm is óceánjárón dolgozik,családja is van,de nagyon bevált neki a dolog.Szóval minden OK náluk.
2008. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkeppen menjel ki, nem fogod megbanni, ebben biztos lehetsz!

A batyam tobb eve dolgozik ilyen oceanjaro hajokon, minden szerzodese mas hajora szol, a hajok oriasiak, kb. 2000-3000-4ezer ember van ezeken az oriasi csodalatos hajokon.

Par napra volt reszem egy ilyen hajot elvezni, felejthetetlen elmeny szamomra. Velenceben kotott ki a hajojuk, es 3 napig ott voltunk napkozben, ejjelre pedig szallodaba mentunk, privat.

Az egesz vilagot bejarod, a fizetesed nagyon nagy reszet felre tudod tenni, hiszen a hajon megvan a szallasod, a rezsid, az etkezes, a ruhazat. A kemeny melotol megedzodsz, szerintem az senkinek sem art, jobban lehet utana ertekelni a dolgokat, a nyelvtudasodat pedig fejlesztheted.

Csak annyit roviden, hogy mindenkeppen vagj bele, ha gondolod, irj privat e-mailt, meselek meg, ha kedved van.

2008. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
100% mennék
2008. dec. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

en is mennek..egyszer eljon az ido,amikor a szuloi lakasbol ki kell "repulni"..

sztem nincs miert lelkiismeretfurdalasod legyen;)

2008. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, megerősítettetek az elhatrozásban, mostmár csak a szerződésemet kell megvárnom. Meg szurkolni, hogy nehogy pasi jöjjön a képbe, mert akkor megint nehéz lesz a döntés :)
2008. dec. 14. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!