Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom hogy én vagyok a...

Ha tudom hogy én vagyok a bünös a családban? Hogyan javítsam ki?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy minden ami van az az én hibám, pl:

- elhagyott a feleségem és egyedül maradtam a fiammal

- nem látogatnak a rokonaim minket


Minden oka az én negatív személyiségem! Senki sem szeret a közelemben lenni! Pl házasságom alatt bár valóban nagyon sokat dolgoztam, de hétvégén is szerettem a munkámmal kapcsolatban panaszkodni. Vagy a szüleimnek, rokonaimnak nagyon sokat panaszkodtam, sokat hivogattam öket, hogy milyen nehéz egyedül egy kisgyerekkel meg hogy mit hogyan kellene csinálnom. Nem csoda hogy elegük lett ebböl. A feleségem is nem csoda hogy lelépett. Egész héten dolgoztam hajnaltól éjszakáig, hétvégén meg panaszkodtam vagy hulla voltam. Anyám mondta, hogy senki sem szereti a panaszkodást és a negatív dolgokat. A gyerekkel kapcsolatban is jó dolgokkal kellett volna öket felhívnom, nem azzal, hogy nem alszik és mit tegyek?


Hogyan javulhatnék meg? Mi a módja? Tablettákra és pszichológusra nincsen pénzem!


2021. aug. 25. 15:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Uh nekem is van egy ilyen ismerősöm. Egy 2 lábon járó negativizmus az egész ember...borzasztó. Mivel tudnál javítani? Hát először is hagyd abba a panaszkodást. Kezdj a rokonokkal vidám és jó dolgokról beszèlgetni. Aztán ha már menekülnek el a közeledből 2 perc után akkor szervezhetnél pár családi programot. Grillezés, sütögetés. Akár kereshetnél egy új hobbit ahol új emberekkel ismerkedhetsz meg. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy innentől kezdve ne öntsd ki a szíved senkinek, mert egy jó kis panaszkodásra is szükség van...de az mellett több legyen a jó és a nevetés.
2021. aug. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!