Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom hogy én vagyok a...

Ha tudom hogy én vagyok a bünös a családban? Hogyan javítsam ki?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy minden ami van az az én hibám, pl:

- elhagyott a feleségem és egyedül maradtam a fiammal

- nem látogatnak a rokonaim minket


Minden oka az én negatív személyiségem! Senki sem szeret a közelemben lenni! Pl házasságom alatt bár valóban nagyon sokat dolgoztam, de hétvégén is szerettem a munkámmal kapcsolatban panaszkodni. Vagy a szüleimnek, rokonaimnak nagyon sokat panaszkodtam, sokat hivogattam öket, hogy milyen nehéz egyedül egy kisgyerekkel meg hogy mit hogyan kellene csinálnom. Nem csoda hogy elegük lett ebböl. A feleségem is nem csoda hogy lelépett. Egész héten dolgoztam hajnaltól éjszakáig, hétvégén meg panaszkodtam vagy hulla voltam. Anyám mondta, hogy senki sem szereti a panaszkodást és a negatív dolgokat. A gyerekkel kapcsolatban is jó dolgokkal kellett volna öket felhívnom, nem azzal, hogy nem alszik és mit tegyek?


Hogyan javulhatnék meg? Mi a módja? Tablettákra és pszichológusra nincsen pénzem!


2021. aug. 25. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz, beszélgess, mosolyogj, segíts!
2021. aug. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak gondolkozz és ne fogyassz semmilyen tudatmódosító szereket, se kávét, se cigit stb. Élj kristálytiszta elmével és mindenre tudni fogod a választ és mindenre megtalálod a megoldást. Bizonyíts be hosszú távon hogy nem fogsz a szenvedésedről nyafogni, és vállald fel az életed fölött a felelősséget.
2021. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
2/ vagyok! És se ne igyál! Tessék, itt van pár videó ami nekem maximálisan tudatossá tett. [link]
2021. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem iszok, soha nem ittam. Nem drogoztam!
2021. aug. 25. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor foglalkozz magaddal vagy foglald le magad valahogy. Vegyél egy gamer laptopot és játsz mint minden normális ember. Ezen már minden elfut!

[link]

2021. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gyerekem mellett nincs idöm játszadozni és nincs 50 ezer forintom se, nem még 300
2021. aug. 25. 19:35
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Akkor miért nem ekzdesz ugymond pozitivan gondolkodni? Lehet uj párod stb.
2021. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
A létezésedről való gondolkodásod alapjaiban hibás. Ezt kell megváltoztatni, újrakeretezni a gondolkodásodat. Rengeteg lélek sosem testesül meg, te meg a gyermeked kaptatok ajándékba egy sok évtizedes életet egy csodásan színes, illatos, hangokkal teli világban, körülötted számtalan szeretetre képes teremtménnyel, emberrel, állattal. Te meg úgy éltél eddig, mint aki kap egy egész havi belépőt a Disneylandbe, de ő nem megy be, hanem a kerítés mellett kuporogva duzzog, hogy mért nem éves belépőt kapott. Ember, megvan minkét kezed-lábad, gyereked egészséges, HÁLÁT érezne ezért rajtad kívül mindenki. Te meg összetaposod a kapott ajándékot, és kirugdosod a küszöbön.
2021. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél elő egy noteszt, felülre írd fel a napi dátumot, és este ülj le elé, alaposan gondold újra az egész napodat, és írj le bele mindent, ami aznap jó volt. Súgok: az a jó, ami nem rossz... A finom ebéd, egy jó illatú ember a buszon, jóízű ebéd, mosolygó kolléga. Ki fog derülni, milyen sok mindenért lehetsz hálás.
2021. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Van egy módszer. Mindenkire mosolyogj rá, aki szembejön. Mindenütt. Csodát fogsz látni.
2021. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!