Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van. Mit csináljak?

Elegem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos fiam. A feleségem pár hónapja meghalt így nincs nő. A gyerek kb óránként sír és nem tudok soha aludni. Akármit csinálok neki nem jó semmi pedig mindent megcsinálok. Ha van egy nő a közelben akkor kicsit megnyugszik. Van egy csaj akivel jóba vagyok és egy kocsmában dolgozik ami pár házzal arrébb van és néha átjön. Nem tudok csinálni soha semmit mert mindig vele kell lenni. Már volt olyan h nem keltem fel a sírásra csak ez így nem valami jó. Ki fogok akadni ha így folytatja. Már 200 éve nem is voltam sehol, a haverjaim nem jönnek át mert nem tudnánk mit csinálni meg nincs akire rábízhatnám. Talán az a csaj akiről beszéltem elvállalná valamikor..de ő olyan bulizós. Mit csináljak már?

28/F


2010. aug. 30. 09:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Keress bébiszittert. Sőt ennyi idős gyereknél még szerintem szoptatós dajka kellene, nem tudom, van-e még ilyen.

Nem olcsó mulatság, de ez egy megoldás.

Vagy tanulj meg a gyereked nyelvén. Alapvetően akkor sír, ha valami baja van. Próbáld meg kitalálni, mi baja. És hogy mit igényel. Lehet, hogy mondjuk egyedül érzi magát, te meg azt hiszed, éhes.

2010. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de nagyon érzéketlennek tűnsz...

Agy így leplezed a fájdalmadat vagy tényleg olyan vagy.

Elhiszem, hogy rossz lehet nem kimozdulni, de itt nem ez a fő gond. Kellene melléd egy kedves rendes társ...

Nagyszülők nem tudnak vigyázni a fiúra? Vagy testvéreid? Vagy valamilyen rokon?

Akárkihez azért ne passzold le szegénykét...

Ő még kisgyerek, sőt kisbaba, természetes hogy sír, nem tehet erről...Vagy miután betöltötte az egy évet elvihetnéd bölcsibe akkor kicsit több időd lenne talán....

De ne felejts el foglalkozni vele, hiszen neki exra szeretetre van szüksége hiszen a mamája meghalt:(

Sajnálom!

2010. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"lakatlan sziget"-en elsz?

mar neharagudj, de hol van a csaladod, hol vannak a nagyszulok pl.

Egy ekkora babat nem szoktak ffi emberre hagyni, ugyhogy ez Nekem magas.

2010. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy jön a foga és emiatt ilyen nyűgös. Figyelj oda mindig, mert az is lehet, hogy éhes ésegyszerűen elkerüli a figyelmedet. Akkor is ordít a gyerek, ha álmos, ha fáj valamije.

Próbáld meg higgadtan kezelni a helyzetet és bármennyire is megcsalt a volt barátnőd, az anyja és segítsen.

2010. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Ez kamu! Valaki ismét unatkozik!
2010. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget! (Ne tanácsot, valódi segítséget.) Onnan, ahol van. Ahol nincs, ott hiába kéred. Ha ez nem megy, akkor valami mást kell próbálni. Te mit szeretnél? Tudod már?


A gyerekkel vagy egész nap? Nem is dolgozol, nincs kire hagynod? Szüleiddel mi a helyzet?

2010. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ezzel a nők pontosan ugyanigy vannak, csak tőlük elvárja a társadalom, hogy jó képet vágjanak hozzá.

Szerintem rendezkedj be arra, hogy a következő 15-20 évben nem változik a helyzet, mindig lesz probléma. Vagy nem kellett volna gyereket csinálni.

2010. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

ez nekem is kamunak tűnik!ez jön le a kérdező szavaiból.ilyen nincs ha nem rég halt meg az anyja akkor mindenki körülugrálná a gyereket és az apát.nem hagynák magukra őket egy percre sem!

ha mégsem kamu akkor sajnálom a történteket.meg tanulnod figyelni a babára.éhes ,álmos,fáj a pocija,fáj az ínye,unatkozik,magányos,szeretetre és odafigyelésre van szüksége.

és ezek csak a legalapvetőbb dolgok ami miatt sírhat a kicsi.ezen kívűl még vannak dolgok.tanulj meg különbséget tenni sírás és sírás között.ha egy nőnek megy akkor neked is fog!ugye nem is olyan könnyű a gyerek nevelés!

ne hagyd idegenre soha!!!nem hiszem hogy egy család tagod nem vállalná el!



24 éves anyuka

2010. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Anyámra nem vagyok kíváncsi. Nem is beszélünk sokat és nem is lakik közel. Anyagilag egész jól állok szóval majd később keresek munkát (felmondtam). Etetem, itatom, játszok vele meg amúgy is egész nap mellette vagyok. Éjszaka sír a legtöbbet de akkor nem tudom mi baja van. Azért csináltunk gyereket mert a feleségem nagyon szeretett volna meg amúgy se akartunk annyira öregek lenni mire felnő. Csak arra nem gondoltam hogy egyedül kell nevelnem. De később hátha jobb lesz
2010. aug. 30. 10:43
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb bajod, hogy nem voltál 200 éve sehol, meg a haverjaiddal nem tudsz találkozni??!! Gratulálok!..
2010. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!