Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitség! A kiskutyámat el...

Segitség! A kiskutyámat el akarják vinni tőlem, hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés
Már 1 órája sírok, és mindjárt itt vannak hogy elvigyék őt, 2 hónapos és nagyon a szivemhez nőtt :'(
2010. aug. 30. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
miért akarják elvinni?
2010. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne engedd dugd el gyorsan valahová!
2010. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudnánk,hogy ki akarja elvinni és miért akkor lehet,hogy tudnánk tanácsokat adni.
2010. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom eladták! Abból gondolom, hogy két hónapos a kutyus, ilyenkor már le lehet őket választani.

Hát ez nehéz ügy. Ha semiképp sem tarthatod meg, akkor nyugtasd magad azzal, hogy jó helyre kerül!

2010. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Hányszor éltem át ezt gyerekkoromban:( Megkaptam a kiskutyát, aztán anyámnak nem tetszett, hogy ás a kertben. Karomba vettem a kicsit és sírtam és puszilgattam. Emlékszem, este volt. Anyám kijött hozzám és megígérte, hogy nem veszi el tőlem. Aztán mikor nem voltam otthon, nekiadta az első arrajáró jöttmentnek.

Ugyanezt még egy kutyámmal megcsinálta.

Aztán soha többé, mert a harmadik kutyámat már ő is szerette. De én mégse bocsájtom meg neki soha.

Nem szültem neki soha unokát. Ma gondolkodás nélkül megölném azt, aki el akarja venni tőlem a kutyáimat. Gondolkodás nélkül ölnék értük. Persze azt kivéve, ha maradna egy is közülük, akiről a börtön miatt nem tudnék gondoskodni. Akkor visszafognám magam amíg ő él. Nem viccből írom, 32 éves nő vagyok és amúgy normális.

2010. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, utolsó vagyok és dühből írtam. Természetesen semmiféleképp nem akarok ilyesmire buzdítani egy gyereket. Főleg, ha a kutyát sosem ígérték neki.

Tőlem is vettek el úgy kiskutyát, hogy meg lett mondva az elején, hogy a születettekből csak egyet tarthatok meg. Sírtam mint a záporeső, de elengedtem a többit. Nem éreztem jogtalannak. De amikor kaptam a kutyát, nagy meglepetés volt, aztán meg elvették tőlem...soha az életben nem fogom elfelejteni.

Később anyám belátta, hogy nagyon nagy hiba volt. Miután megszerette a harmadik kutyámat, soha többé nem vette el tőlem egyiküket sem. De ehhez egy szörnyűség kellett, megérgezték a kutyát és 10 napig küzdöttünk az életéért. Akkor anya úgy megszerette, hogy onnan kezdve a kutya bejáratos lett a házba, stb. 3 éves volt, aztán még 14 éves koráig élt, az ő leszármazottai itt alszanak a lábamnál. Ha nekem lesz gyerekem, soha nem adok neki úgy egy nyuszit sem, hogy utána elvegyem tőle, neadjisten feltálaljam neki ebédre, ahogy némelyek teszik...

2010. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!