Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mit tegyek? Tovább...

Most akkor mit tegyek? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon nagyon de nagyon szeretnék egy kis háziállatkát, de a páromnál lakom, ahol nem lehet :( én nagyon imádom őt de tényleg, de valahogy csak meg kéne oldani, mert mostanában többszöris álmodtam, hogy van egy kiskutyám/görim, és ez kezd nem normális lenni. Mit tehetnék? komoly válaszolók írjanak csak.köszi
2010. aug. 29. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi az oka annak, hogy a párodnál nem lehet?
2010. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az, hogy ő még fősulis én meg most fogok érettségizni (tudom hogy korai az együttélés) és az anyjánál lakunk aki pedig nevelőszülő és van itt 7 gyerek és így..
2010. aug. 29. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg ne, mert lehet, hogy rendes gyerekek, de feltételezem van kicsi is, aki szándékán kívül is akár árthat neki. Tudod mivel tennéd a legjobbat? Ha ennyire szereted az állatokat járj el a kutyamenhelyre segíteni :) Sétáltatni, etetni :) Őszintén repes a szívem, hogy ilyen állatszerető vagy, sajnos kevés ilyen ember van. Azok az állatok a menhelyen egy minimális szeretetet sem kapnak :( A szívem szakad meg értük. Már az sokat jelent, ha bemész fél órára és megsimogatod. Rengeteget tennél értük és a lelkednek is jót tenne :)
2010. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen jót tenne a lelkemnek, és nagyon jól érezném magam, csak kisebb probléma, hogy a legközelebbi menhely több mint 50 km-re van és elég költséges lenne oda lejárni, na meg kocsim sincs :(
2010. aug. 29. 23:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyum itt lakik 2 km-re, neki van 2 kutya meg papagáj meg halak és mikor ottvagyok mindig jól megdögönyözöm a kutyikat, dehát csak nem járhatok át minden nap csak ezért 2 órára...holnap is megyek jól kikutyázom magam és akkor fél óráig jólesz :)
2010. aug. 29. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!