Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyed? Szoval, van...

Mi a velemenyed? Szoval, van egy par,10 eve egyutt, osszehazasodnak, par honap mulva a feleseg terhes lesz, o mar nagyon varta! Es most jon a DE. Tovabb lent

Figyelt kérdés
A ferj az eskuvo elott csalja egesz a mai napig! (kb 5 eve) Rendesen kimaradozik, meg ejszakara is! Mi a velemenyed a felesegrol? Tudja, de nem erdekli? Csak a varva vart gyereket akarta?Vagy tenyleg nem veszi eszre a jeleket?
2010. aug. 29. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
más késö..nem kellett volna teherbe esni mégpedig épeszű asszony ilyen férfitöl nem esik teherbe ha tudja hogy mi a helyzet. 99% hogy nem tudja, gyerekkel meg már nem lehet elvállni mert akkor vele bas..k ki. az apával kéne jó alaposan elbeszélgetni. meg a ku...jával
2010. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
van h bár vannak jelek a megcsalt fél nem veszi észre mert szerelmes és sosem gondolna rosszat a férjéről. mert az ő szemében jó ember. még a nyilvánvaló jelekre is elhiszi a magyarázatot. mint én. a barátnőim szerint ez a naívság v hülyeség. szerintem a feltétel nélküli bizalom és szerelem. hisz van aki tényleg csak bulizik, ismerkedés nélkül, tényleg csak haverokkal lóg, sokáig dolgozik, stbstb.
2010. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok házasságban, ha az ember egy kicsit mögé néz a színfalaknak, megtalálható számos párkapcsolati probléma, megcsalás, brutalitás, stb. Sok pár együtt marad annak ellenére, hogy a kívülállók nem értik, miért.


Az okok ezer félék lehetnek. Félelem az egyedülléttől, társfüggőség, kényelmesség, anyagi problémák, közös vagyon, megszokás, gyerekek, félelem mások véleményétől, félelem a veszekedéstől, a stressztől, stb, stb.


Van, aki struccpolitikát folytat, még magának sem meri bevallani, hogy sejt dolgokat, nem akar szembesülni az igazsággal, csak minden maradjon a régiben, mert neki az a fontos, hogy a házassága megmaradjon bármi áron.

2010. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a nő nagyon odavan a pasasért, és nem meri bevallani magának az igazságot. A másik lehetőség, hogy tényleg elhiszi amit a pasi mond. Bár kétlem hogy ennyi idő alatt valaki a baráti körben nem buktatta le egyértelműen a pasast. Szóval a nő lehet hogy egyértelműen tudja, de nem érdekli. Van ilyen is. Van akit ez nem zavar, mert azt mondja, hogy úgyis visszajön hozzá a férje. Ez addig megy, amíg a pasas tényleg szerelmes nem lesz másba. Van aki elhiszi azt a szánalmas szöveget, hogy a férfi nem képes egy nő mellett maradni... Meg hogy attól még őt szereti a férje. komolyan van akivel ezt meg lehet etetni.


Mondjuk szép kis barátok az ilyenek, hogy éveken keresztül senki nem szól a nőnek. Szegény nő, milyen egyedül lehet. Azt hiszi hogy ha kirúgja a pasit akkor magányos marad, pedig szerintem így sokkal magányosabb. na mindegy.

2010. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőnek önértékelési zavarai vannak, azért ragaszkodott görcsösen a pasihoz (ha nagyon durván akarnék fogalmazni, "vett" magának egy férjet), mert nem akart egyedül maradni, azt hitte, nem talál mást vagy jobbat. Azt hiszi, ha lesz gyerek, a férfi megváltozik, "megkomolyodik", törődni fog a gyerekkel meg vele, pedig nem fog.

Ekkor jön majd a számonkérés meg a hiszti, majd egy idő után a válás. És az nem fog eszébe jutni, hogy ő választotta ezt a férfit, senki nem kényszerített, hogy egy ilyen szar alaknak szüljön gyereket.

2010. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hogy elmondjam en is a velemenyemet: a csaj 31 volt amikor ferjhez ment, ha jol tudom azt is eroltette! nagyon szeretett volna egy gyermeket es szerintem ezert ment bele ebbe az egeszbe meg ha sejtette is mi volt es van! mar ketyegett a biologiai oraja es nem akart teketoriazni! ennel logikusabb valaszt nem tok erre
2010. szept. 2. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!