Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen anyukákról?

Figyelt kérdés

Akik ennyire behódolnak a férjüknek.



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


2011. okt. 26. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Semmivel sem jobb, mint azokról, akik napokon keresztül képesek vadidegen emberek magánügyein csámcsogni...
2011. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az a véleményem hogy buta mind két szülő
2011. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Szomorú, hogy van ilyen.
2011. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább olyat szeretnék, aki mellett biztonságban érzem magam. Mit várhatnék én mint kisgyerek, ha az egyik szülőm retteg, a másik agresszív?
2011. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Mivel nyilván nem fogom az összes későbbi válaszát végigolvasni az anyukának, megkérdem: milyen körülmények közt élnek a kisfiú szülei? Mert ha valami tetvekkel teli putriban, tele börtönt megjárt rokonokkal és a buli abból áll, hogy anyuka majd részegen lehányja a tortát - na, ide nem engedném...

Húgomat volt, hogy eltiltottuk, hogy egy barátnőjéhez járjon, mert tetvesek voltak. Nagy koszban életek, meg minden... De van egy másik barátnője, kicsi koruk óta barátok, ott sok időt töltött mindig, ők is nálunk. Mikor húgom szülinapi zsúrt tartott, mindig itt volt a kislány a testvérével, direkt nekik sütöttem is. Szóval a véleményformáláshoz nekem ismernem kell a körülményeket.

2011. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Nagyképű, sötét, sznob, rasszista... hirtelen ennyi.
2011. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
A kisfiú szülei teljesen normális körülmények között élnek, romák, de nem "putris cigányok"... annyi a "baj" szegény kisfiúval, hogy sötétebb a bőre... Apuka meg ősbunkó.
2011. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
ideje lenne az általánosításokat befejezni
2011. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Elkezdtem olvasni a válaszokat. Megtudtam, hogy a romacsalád kedves. Így persze elmarasztaló a véleményem az anyukáról...

Viszont egy válaszoló frappáns szövegén nagyot röhögtem. XD


Kérdező: Szerintetek az állatkert jó program lesz a buli helyett?

Válaszoló: Attól függ, hogy a rács melyik oldalán álltok ti :)

2011. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sára04 válasza:
szerintem az apuka csak a külső alapján itél és megsem akarja ismerni a kisfiút és családját.
2011. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!