Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen anyukákról?

Figyelt kérdés

Akik ennyire behódolnak a férjüknek.



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


2011. okt. 26. 19:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%

Nem olvastam végig, csak a 7. oldalig, de addig az már kiderült, hogy az asszonyka egyszerűen csak elfogadja férje álláspontját.

Le fogtok pontozni tudom, de szerintem bölcs dolog részéről, hogy egy ilyen apróságért nem megy szembe a férjével. Van épp elég dolog az életben amiért lehet balhézni, de ez nem az. Tudom, hisz hamarosan válni fogok én is. De nem ilyen pitiáner ügy miatt.

Az anya többször is leírta, hogy ő nem ért egyet a férjével, de ennyi. Ez még egyáltalán nem jelenti feltétlenül azt, hogy más, lényegesebb dologban nem áll ki az igazáért. Ezt ebből nem tudhatjuk. A gyereket meg pláne nem akarja kitenni ilyen balhénak. Akár előtte balhéznának emiatt, akár nem, a gyerekek igencsak jóérzékkel megérzik, a szülők közti feszültséget.

Szóval szerintem jól tette.

2011. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embereknek, mint ez a drága apuka csak azért kell gyerek, hogy a saját képükre formálhassák! Vegyen inkább kutyát.

Komolyan azt hiszik, hogy az rontaná el a kislányt, hogy egy cigány kisfiúval játszik? Sokkal többet árt az ostoba, zsarnok, sznob apuka, meg a magát ennek az idiótának alárendelő, szerencsétlen, saját személyiséggel nem rendelkező anyuka.

2011. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastam az anyuka későbbi hozzászólásait, úgy változott a véleményem róla (egyre negatívabb irányba). Szerintem nagyon egyszerű körülmények közül jöhetett ebbe a házasságba, a férje jóval idősebb lehet nála (úgy írta, hogy "a korából adódóan több mindent élt meg mint én"), aki rengeteget dolgozik, hogy ellássa anyagilag a családot. Szerintem az anyuka kapaszkodik bele tíz körömmel, tipikusan az a nő, aki alárendeli magát a férfi akaratának, régi vágású módon szerinte a férfi attól értékes, hogy kényezteti a nőt, a nő meg nem megy szembe a férfival, aki otthon a nadrágot hordja.

Ha ellentmondana neki (nem csak ebben a kérdésben, bármiben), és a pasi kirakná a szűrét, szerintem ez a fajta nő nem találná fel magát az életben, neki egy ilyen "erős" társ kell a talpon maradáshoz.

A pasi meg szerintem keresett magának egy fiatal, alázatos, egyszerű lelkületű nőt, aki szül neki egy gyereket és úgy ugrál, ahogy ő fütyül.


A legbicskanyitogatóbb számomra az "apuci kis hercegnője"-típusú hozzászólásai voltak, sugallva, hogy ők a szent család, miközben korlátoltak, demagógok, dogmatikusak és érzelmi zsarolással nevelik bele a gyerekbe is a maguk tanait (arra gondolok, hogy megkérte a kislányt, ne barátkozzon a kisfiúval és ő megteszi, mert szereti a szüleit).


Nem is tudom, én is miért vagyok ilyen hülye, hogy ennyi szót vesztegetek rájuk. Nekik jó így, ezt elfogadom, de nem kellene többre tartaniuk magukat más tisztességes, normális embernél (bőrszíntől függetlenül).

2011. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy az egész kérdés kamu volt, valaki így akarta hergelni az embereket és hirdetni a rasszista tanait. Nagyon kifinomultan és intelligensen építette fel az egész történetet, ami egy pontig hihető is volt.

A kommentjei viszont nagyon furcsák voltak: együgyű válaszai sorából szinte kiordított az, amikor a férjét "észak germán típusnak" titulálta. Egy olyan ostoba nő, mint amilyennek kiadta magát, nem használ a hétköznapokban ilyen szavakat.


Beteg lelkű mentális nyomorék, aki ilyennel szórakozik.

2011. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!