Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyed? Szoval, van...

Mi a velemenyed? Szoval, van egy par,10 eve egyutt, osszehazasodnak, par honap mulva a feleseg terhes lesz, o mar nagyon varta! Es most jon a DE. Tovabb lent

Figyelt kérdés
A ferj az eskuvo elott csalja egesz a mai napig! (kb 5 eve) Rendesen kimaradozik, meg ejszakara is! Mi a velemenyed a felesegrol? Tudja, de nem erdekli? Csak a varva vart gyereket akarta?Vagy tenyleg nem veszi eszre a jeleket?
2010. aug. 29. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Hátha tudja a feleség,hogy a férje megcsalta,akkor hozza a férje tudtára,hogy váljanak el a francba,mert megcsalta eddig végig!

Ha nem érdekli,akkor csak gyereket akart,és lehet,hogy pár év múlva következik be a válás,de akkor a férfi fogja benyújtani a válókeresetet,mert a nő is megcsalja akkorra a férfit.


Jól teszik,ha minél előbb válnak!Annak a házasságnak nem lesz jó vége!

2010. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

biztos észreveszi a jeleket, és nem hinném h csak a gyereket akarta. Hisz akkor még rendbe volt vszinűleg a férjével minden. Tönkrement a házasságuk, de mivel kicsi a gyerek, ezért nem lép le.



21/L

2010. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a lagzi elott egy evvel is mar csalta!sztem csak magaval foglalkozik...olyan nincs hogy ne vegye eszre hogy van meg valaki
2010. aug. 29. 17:44
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Asszonynevet akart és gyereket! Felelőtlen ember. Úgy gondolja,hogy feleségként és gyerekkel válás esetén több pénzt gombolhat le a férfiről,mint anélkül. Elég sok ilyen számító nőt ismerek! A nők sem angyalok mind,mégha a többség mindig csak a férfit okolja is. Sőt a nők egy része nagyon is számító!
2010. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ja meg valami, a csaj penzesebb mint a pasi...szoval nem a penzert ment hozza...en nem ertem azert tettem fel nektek a kerdest
2010. aug. 29. 17:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia! Az is lehet, hogy nem veszi észre és az is, hogy gyereket akart, szerintem. A múltkor is írt egy férfi, akinek házasság után ahogy a nő terhes lett szinte rögtön jött a válás és elvált hétvégi apuka lett belőle. Ott egyértelmű, hogy a nőnek csak kellett egy gyerek, tök mindegy kitől, de azért ez az eset más, talán tényleg nem veszi észre.
2010. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan tudja (tudat alatt) csak nem akar róla tudomást venni.

Egyébként mintha a mi ismerősi körünkben levő párról lenne szó, ott azért még nincs esküvő és gyerek sem a lényeg ugyanez. Ott 13 éve vannak együtt, de hozzáteszem még otthon lakik mindegyik nem költöztek össze semmi. Ha van alkalom akkor egymásnál alszanak stb. Mint amikor tini az ember. De a srác ott is csalja rendesen a lányt, hányszor tudtuk meg mi is... Mindenki tudja, nyílt titok. Csak sosem szólt senki (igazándiból a férjem haveri köre). De már 8 év alatt ezt megtanultuk elfogadni, volt hogy két évig más állandó barátnője volt neki, most legutóbb fél évig. Amikor hazakíésri a csajt, megy tovább a dolgára buli kocsma kártya ilyenek. De a csaj totál abban a hitben van, hogy alszik. Egy ideig még mi is sajnáltuk és tudod már rájöttünk, hogy azért tudhat vagy sejthet valamit. Csak mint írtam ne akar róla tudomást venni, tehát innentől fogva nem szólunk mi bele.

Erre miért sajnos nincsen. Néha már mondtam, hogy nem is tudom a lányt sajnálni, mert ennyire 13 éven át valaki nem lehet hülye...

Házasság előtt és alatt csalni valakit egyenesen gusztustalan. Előbb utóbb úgyis minden kipattan, akkor majd kiderül minden... De egy ilyen házasságnak jó vége nem lesz biztos.

2010. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szomoru hogy ilyen storyk is vannak
2010. aug. 29. 19:30
 9/16 anonim ***** válasza:

[nem olvastam a válaszokat]

Tehát van egy ffi meg egy nő, 10 éve vannak együtt, 5 éve házasok és a nő most terhes, miközben nem vette észre, hogy a pasas már 5 éve az esküvő előtt csalja?

Szerintem a nőnek fel kéne nyitni a szemét, a gyerek nagy felelősség. A nőnek le kéne ülnie beszélni a leendő édesapával, ha nem hajlandó felelősségteljesebb lenni, akkor pedig [véleményem szerint] el kéne hagynia.

2010. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
:
2010. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!