Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a húgommal? :S

Mit kezdjek a húgommal? :S

Figyelt kérdés

A húgom 15 éves,egyfolytában szórakozik a pasikkal,szédíti őket,amolyan szűzk.rva. Szeretem őt,de ha reális akarok lenni,akkor ezt kell,hogy mondjam. Nos,emiatt még nem is dőlne össze a világ,mert istenem,fiatal,éretlen,most legyen h.lye,mint később,amikor már még nevetségesebb.

A problémám az,hogy az agyamra megy,mert mittudomén már mikor szerelmes lett egy srácba,aki átb.szta a fejét húgomnak,lek.rvázta,aztán mégis elmentek együtt piálgatni,letapizta,az a dili hugi meg hagyta magát,miközben a srác már egy másik csajjal járt együtt. Aztán fél nap múlva meg jön a telefon,hogy a gyerek már megint megszívatta,azt rí nekem,hogy milyen rosszul érzi magát. Én nagyon megértő voltam eddig,tanácsokat adtam,beszélgettem vele,bátorítottam hogy hagyja már végre ott azt a gyereket(mert msnen a legnagyobb veszekedések után is még beszélgettek,hogy mennyire szeretik egymást,blabla...),de pár hónap után már így betelt a pohár. Húgom írogat a csávónak üzenőfalra,hogy "jaaj,ma pont 1 éve...". Erre azt mondtam neki,hogy tiszta fogyatékos. Persze megsértődött és "gratulálok,hogy lefogyatékosozol,meg leribancozol". Tudom,hogy hagynom kéne,hadd csessze el úgy az életét,ahogy akarja,de már marhára elegem van belőle,hogy a lelki szemetes én vagyok,aztán megint bedől,meg szórakozik a pasikkal,aztán meg csodálkozik,hogy lek.rvázzák,meg utálják,de a tanácsaimat meg nem fogadja meg,ahogy a kritikát se,amit teljesen jogosnak érzek. Rosszul esik,hogy még én vagyok a sz.r,mert eddig mellette álltam és próbáltam neki segíteni,hogy túljusson a csávón(miatta nem evett rendesen,nem tudott aludni,tiszta lelki nyomorék volt),most meg amikor meg jól ment minden(már ahogy),megint írogat neki. Egyszerűen az agyamra ment már,amit csinál. Flörtölget az egyik jó barátnője exével,majdnem össze is jöttek,összejön egy csávóval,majd 24 órán belül kijelenti,hogy úgyis le fogja pattintani,nem tudja miért mondott igent,emellett meg szerencsétlenkedik azzal a gyerekkel,aki folyamatosan lek.rvázta,mikor nem is jártak még akkoris. Tudom,hogy az ő élete nem az enyém,de marhára nem tetszik,hogy nem látja be,hogy milyen hülyén viselkedik. Jó volt a kapcsolatunk,mindig voltak ugye veszekedések,de mindig meg tudtuk beszélni a dolgokat. Ez viszont engem nagyon szíven ütött,hogy még ő háborodik fel,meg hogy "gratulálok,hogy lefogyatékosozol...".

Egyszerűen nem tudom,hogyan reagáljam le ezt a baromságát.

Mit csináljak vele?:S


2010. aug. 29. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és én egy 20 éves lány vagyok.
2010. aug. 29. 16:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal és éretlen.

Magától kell rájönnie, hogy ez nem jó. Úgysem hallgat rád, bármit is mondasz neki.

Legjobb ha hanyagolod egy kicsit. Szerintem.

2010. aug. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Te féltékeny vagy..^_^xD

Hallod..ezzel nem kéne foglalkoznod!Nincs nagyobb gondod annál,minthogy a húgod hülyeségeivel foglalkozz?

Szerintem annak teszi az agyát,akinek akarja!Rosszul gondolom?

Le lehet pontozni.te kérted a véleményt.

2010. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj bárcsak az én időmben lettek volna ekkora ribancok a csajok :D:D:D 15 évvel fiatalabb akarok lenni!!!!!!!!!! :D:D Na viccet félre téve (amit komolyan gondoltam) :D:D Egy dolgot jegyezz meg! Ennyi idősen az ember csak egy dologból tanul: A SAJÁT HIBÁJÁBÓL!! (vagy abból se) Adj neki tanácsot és az ő dolga, hogy megfogadja-e. Ha igazad lesz utána, rádöbben, hogy nem is szoktál hülyeséget beszélni.
2010. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2. hozzászóló: Nem tudom,miért lennék féltékeny,nincs okom rá,viszont azt kikérem magamnak,hogy nincs jobb dolgom annál,mint hogy a húgom hülyeségeivel foglalkozzak. Nem,nincs jobb dolgom,nagyon közel állunk egymáshoz,ha depressziós,azt én is érzem és esetleg rossz látni,hogy szenved,bár valószínűleg te erre nem gondoltál. Rengetegszer vigasztaltam,mert nagyon szarul volt,az meg felidegel,hogy hülyét csinál magából,úgy,hogy korábban már ő is belátta,hogy mekkora marha volt.

És igazad van,én kértem a véleményt,ahogy abban is,hogy annak teszi magát,akinek akarja.CSAKHOGY aztán meg ne én legyek az,akinek kiönti a szemetesét és siránkozzon,hogy de rossz neki,amikor egyszer már rítt nekem emiatt.Érted?


3.hozzászóló: Tudom,hogy mindenki a saját hibájából tanul,én is tanulok belőlük,nem erről van szó. Hanem,hogy én vagyok lehülyézve,annak ellenére,hogy ő szokott tőlem tanácsokat meg ilyeneket kérni. Ahogy a 2. hsz is mondta,"ő kérte a véleményt",hát fogadja.

2010. aug. 29. 17:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam bár nekem 3 éves kapcsolatom volt. Engem is lek*rvázott a hátam mögött a volt barátom.Ki jártam hozzá beszélgetni de nagyon bunkó volt.Én se tudtam tőle könnyen szabadulni mert első nagy szerelem volt. Már 5 hónapja, hogy szakítottunk van egy srác akit szeretek. Csak minket meg volt pasim fenyeget, hogy ne jöjjön hozzám mert megveri.. :/ Tehát ezzel arra akarok kilyukadni, hogy keressen ő is egy olyan faszit akibe szerelmes és törölje le msnről a volt csávóját minden kapcsolatot szüntessen meg sokkal jobb lesz!Én is így tettem túl magam az egészen!:)
2010. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó,pont ilyen az ő kapcsolatuk is! Egyszer istennő a hugom,majd ha olyanja van a csávónak,lehordja egy utolsó r.bancnak,hugom meg sír.Javasoltam már neki,hogy törölje ki,ne írjon,meg ilyenek,meg is tette,csak aztán meg visszavette...Mondjuk a húgommal meg az a helyzet,hogy nem akar komoly kapcsolatot,csak szórakozik a pasikkal,semmi több.
2010. aug. 29. 17:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Jajjaj..hát..szerintem mellette kéne állnod akkor is,ha már egyszer sírt emiatt a hülye fiú miatt!Én is voltam már így,és tudom,hogy nagyon idegesítő!DE!A húgod...nézdd el neki!Én is elnéztem a barátnőmnek,mikor másodszorra összejött azzal a k.csög sráccal!:/ aztán persze megint nem tartotta az ígéretét,nem jött el barátnőmhhöz,mikor megbeszélték.Mondom a barátnőmnek,mostmár vissza ne vedd,vagy én tépem ki az összes hajszálamat!

Nyugodj meg..a húgod is ráfog jönni magától!

Mondd meg neki,hogy szerinted mi lenne a helyes,hogy mit tegyen!És majd fenyegetőzhetsz,hogyha jön sírni hozzád,akkor megvigasztalod,de majd mondod neki,hogy:"én megmondtam"

És az csodás érzés..:D

//bár néha szemétség,tudom..//

Ebben a helyzetben viszont kihagyhatatlan.

[15/L]

Amúgy ha én lennék a húgod,komolyan mondom örülnék neki,hogy észhez térítenél és hallgatnék rád:D:D

2010. aug. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd, legalábbis egy ideig, ha meg tanácsért fordul hozzád, mondd, hogy ha eddig le sem tojta a tanácsaidat, meg össze-vissza hisztizik és játssza tovább a dolgait (és még vissza is pofázik neked), akkor ne csodálkozzon, hogy nem fogsz vele erről többet beszélni. Esetleg meg is mondhatod neki, hogy valszeg a srác azért r.bancozta le, ahogy a többi fiúval bánik, mert hát gyorsan terjednek a hírek stb... és hogy ha így folytatja tovább, akkor ne csodálkozzon, hogy nem úgy jön ki neki a lépés, ahogyan eltervezte...
2010. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!