Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki? (bővebben lent)

Szerintetek ciki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az van , hogy kedden lesz az évnyitóm . Én a szomszéd városban tanulok és csak fél8kor indul a busz és 11kor lesz az évnyitó . Anyuék nem tudnak bevinni , mert mennek dolgozni . Megkértem nagyimat , hogy jöjjön el velem , mert most mit csináljak 3 órán keresztül , egyedül a városban ?? Vele legalább elvagyok :) Én nem szégyellem nagyit , de attól félek , hogy mások kicikiznek ... :S


14/F


2010. aug. 28. 19:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nem kötöszködni akarok de nem szerdán lesz az évnyitód, mert szept. 1-je az szerda. Egyébként sztem nem ciki
2010. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
2010. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
20:47 : Én gimibe járok , és nekünk már szept. 1 az tanítás . 31-én évnyitó
2010. aug. 28. 21:51
 24/25 A kérdező kommentje:
20:56 : Most vettem észre a válaszodat . Kösz , de a véleményed különösen nem érdekel . Amúgy miért is kattintottál akkor erre a kérdésre ?? :D
2010. aug. 28. 21:55
 25/25 anonim ***** válasza:
tökédi bár az én nagyijaim is jöttek volna bárhova... de az egyik messze lakik a másik meg ugyan a szomszéd kerületben de csak karácsonykor találkozunk amikor NEM vesz ajándékot.
2010. aug. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!