Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki? (bővebben lent)

Szerintetek ciki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az van , hogy kedden lesz az évnyitóm . Én a szomszéd városban tanulok és csak fél8kor indul a busz és 11kor lesz az évnyitó . Anyuék nem tudnak bevinni , mert mennek dolgozni . Megkértem nagyimat , hogy jöjjön el velem , mert most mit csináljak 3 órán keresztül , egyedül a városban ?? Vele legalább elvagyok :) Én nem szégyellem nagyit , de attól félek , hogy mások kicikiznek ... :S


14/F


2010. aug. 28. 19:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ez de édes. :)

Szerintem ez tök jó. :)

A sok segg arc meg, ha cikizni fog. hát elmehetnek nyugodtan... ;)


15/L

2010. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát igen ... az egyik osztálytársam mondta el , hogy a hátam mögött elmondanak mindennek stb... Na nekem elegem lett , de azt hiszik , hogy velük fogok lógni ... hát nem nagyon ...
2010. aug. 28. 19:30
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ha cikiznek, az azért van mert őket nincs aki elkisérje ;)
2010. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal cikibb ha valaki nem vállalja fel a családját. Én szinte már provokálom ezzel az embereket, hogy igenis elmegyek a nagymamámmal a newyorkerbe, strandra és szoljanak be. És akkor én közlöm hogy ne is haragudj de én szeretem a családom, nem szégyellem őket és nagyon sajnálom hogy neked rejtegetned kell őket szörnyűek lehetnek...

Légy egyéniség! nem kell a csorda után menni. ha ők mind egyedül mennek te elmész a nagyiddal. ennyi :D

2010. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igaza van a 15 éves lánynak, seggarcok, ha cikiznek :D (Ezen a szón annyit röhögtem :D ), nyugi egymást is cikizik, nem csak téged, a 14 éveseknek ez a mániája. Te vagy az értelmesebb közülük.
2010. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19.32-es vagyok, 16 éves lány
2010. aug. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nagyon jó én is imádom a nagyim. Velem pl a 60 éves apukám jár fesztiválozni és koncertekre de senki se cikiz ki tök jó fejnek tartják és elvan ős is a koncerteken és örülök h ott van velem és a bátyáimmal nekik se ciki. 20L
2010. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ciki.. :)

jó lenne, ha nekem is lenne nagyim.. :S:(

17/L

2010. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

menj csak a mamáddal velem is midnig mama jött évnyitóra sőt még a suliba elém is eljött mikor ráért és gondolt egyet de már sajnos nem tud mert nem él :( ugyhogy nem kell félni nem te vagy az egyedüli ;)


18L

2010. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
19:57 : Sajnálom , hogy nem él a nagyid :( Ő legalább nem olyan , mint a másik nagyanyám ... Neki 9 unokából 3 van ... Ha szülinapunk van idelök valamit ... De ez hosszú ...
2010. aug. 28. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!