Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor kinek volt igaza?

Most akkor kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
Hali. Szóval megegyeztem anyámmal ha 6ra nemér haza akkor kapok 1 madárpókot. Nemrég elmult 6 óra és felhivtam,mondtam neki erre ő elkezdett kiabálni hogy mert ő nemtudott kijönni a spárból stb. Most akkor kinek volt igaza?
2010. aug. 28. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu, hogy neked van igazad. Anyukadnak komolyabban kellett volna vennie a dolgot es jobban igyekezni a vasarlassal meg mindennel, de nem tette, tehat az lenne fer, ha venne neked madarpokot. Am milyen vicces mar ez!:DDD
2010. aug. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked volt igazad. Tudhatta volna, hogy este felé sokan vannak a Sparban, megegyezhettetek volna inkább 19 órában, és akkor nem kellene madárpókot vennie. :)

Mekkora szemétség lenne, ha nem tartaná be. Hát milyen példát mutatna a gyerekének? "Az igéret szép szó, ha betartják úgy jó." Persze, mi?

2010. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) Látom 10 kommentből 10 szerint nekem van igazam. De azért a többiek válaszára is kiváncsi vagyok :)
2010. aug. 28. 18:40
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
A fogasás megnyerésében neked van igad, bár nem értem anyukád hogy mondhatott ilyet. Nekem ugyan nincs gyerekem, de nem szívesen élnék együtt egy madárpókkal bárkié is, szóval azért ezt tiszteletben kell tartani, a madárpók nem egy hörcsög, ha bárki nem szeretné a családból hogy legyen akkor inkább ne legyen.
2010. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ezek után anyukádnak tényleg meg kéne engednie neked a pókot. Ha nem teszi, teljesen hitelét veszti a szemedben. Nem tudom mondjuk, hogy mennyire gondolta komolyan ezt a fogadást. De ha meg nem, akkor soha nem lett volna szabad belemennie.


Remélem, sikerrel jársz, és megkapod az állatkádat. :)

2010. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tessék..hazajött és elkezdett kiabálni hogy most a könyvekre kell a pénz az iskolába és hogy elfejeltette hogy fogadtunk..de kérdem én,ha a könyvekre kell a pénz miért fogadott velem??
2010. aug. 28. 18:51
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy ezután résen leszek, amikor a fiam fogadásokat köt velem :=), bár egyelőre beéri 1-1 csokival vagy némi aprópénzzel.


Tényleg neked van igazad és anyukádnak illik betartania a szavát. Én a helyében mondjuk félbehagytam volna a bevásárlást és hanyatthomlok rohantam volna haza, hogy nehogy egy pókkal kelljen egy fedél alatt élnem :=). Vesztett, hát hadd jöjjön a pók.

2010. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne felejtsd el a fogadást, vessétek papírra, és amikor lesz pénz(ed), megveheti(tek)! :)
2010. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Elvileg megegyeztünk egy tengerimalacba:)
2010. aug. 28. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!