Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallani, hogy szereted vagy...

Bevallani, hogy szereted vagy sem? Volt, hogy ez segített nektek előrelépni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy van egy férfi, aki zárkózott, nem tudja jól kezelni az érzelmeit, nem nyílik meg könnyen. Egy ideig mennek a játszmák, hogy a nő adja az elérhetetlent, ez a pasinak vonzó, de azt várni, hogy ő álljon elő az igazsággal esélytelen. Ilyen esetben, ha a nő színt vall és elmondja, hogy szereti a férfit, vagy elgalábbis, hogy jó vele és el tudja vele képzelni hosszú távon, az lehet, hogy előre viszi a dolgot vagy megijed tőle a férfi? Lányok, volt veletek ilyesmi, hogy nektek kellett bevallani mit is éreztek és ez vitte a férfit i afelé, hogy megnyíljon?
2010. aug. 28. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elég hamar megmondom neki.

- Szeretlek, imádlak! Kb úgy, mintha azt mondanám, éhes vagyok.


Nem teszek különbséget a szavak közt, kimondok mindent amit gondolok. Így egyszerűbb.


Nem érdemes filozofálgatni, hogy mi lett volna ha kimondtam volna és juj, nem mertem. Tök hülyeség, fölösleges para.

2010. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,ezt kell tenned az ügy érdekében,akkor ne vacilálj,tedd meg!Az Élet túl rövid ahhoz,hogy azon rágódjunk,amihez gyávák voltunk.Inkább rágódjunk azon,amit megtettünk.Remélem,érted.
2010. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyszer voltam ilyen helyzetben, hónapokig erőltettük a "mi csak jóbarátok vagyunk" dolgot, miközben mindketten vonzódtunk egymáshoz, de én nem akartam kezdeményezni, mert ugye mégiscsak a pasi udvaroljon a nőnek, ne fordítva, Ő meg nem volt biztos benne, hogy örülnék-e a közeledésnek. Végül egyszer adott egy cd-t, amin volt egy "örök szerelem" című szám is, szóbahoztam, hogy egész éjjel azt a számot hallgattam-ennyi kellett... Szerintem valahogy utalj az érzéseidre, de ne mondd ki nyíltan, nehogy szörnyen kellemetlen szituációba kerülj. Sok sikert :)
2010. aug. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

azzal egyetértek, hogy inkább azon rágódjak, amit meg mertem tenni és ne azon, hogy gyáva voltam megtenni.

de mi van, ha épp ezzel rontom el?ha megnyílok, kiadomn magam, és akkor már nem leszek számára olyan izgalmas meg érdekes. vagy az már rég rossz, ha csak addig vagyok izgalmas neki, amíg "játszom az elérhetetlent", meg azt, mintha kb nem is érdekelne a dolog?

2010. aug. 28. 18:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nyílt és egyenes vagy Vele,és Ő ezt nagyra értékeli,akkor az azt jelenti,hogy tényleg kellesz neki.Ha ez elriasztja,akkor sosem kellettél Neki igazán,akkor pedig nem kár érte.Egy próbát mindenképp megérne szerintem.

Én egyik nap például nagyon meglepődtem,mikor fél napig került az illető,aztán kaptam egy apró puszit.Lehet,hogy a kiszemelted szimplán gátlásos,mert nem biztos a Te érzéseidben.

2010. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hogyan viselekdik veled?milyen eleket ad hogy tetszel neki?
2010. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt már ki is mondta, hogy tetszem neki és kedvel. sokszor találkoztunk, kaptam tőle személyre szóló ajándékot. csak sajnos neki barátnője volt...én meg nem akartam harmadik lenni, úgyhogy megbeszéltük, hogy nem találkozgathatunk. de kiderült, hogy folyton rám gondol, nézi az adatlapomat közösségi oldalakon. azóta szakított is a barátnőjével, de azt mondta el akarja felejteni ezt a történetet, mert nagyot csalódott magában:( és én érzem, hogy nem közömbös irántam, mertha még mindig nézegeti a képeimet, ír néha, ha szóba kerülnek pasik, akikkel azóta randiztam kiakad...szóval nem tudom hova tenni.
2010. aug. 28. 19:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ikrek vagyunk, mert én is voltam ebben a helyzetben, sőt, még mindig ez van.

Ugyan ez a helyzet. Nem merek vallani, hogy nagyon érdekel a személye és ...stb.

nem szeretnék koppanni, igazából semmit sem tudok róla, pl. azt sem, hogy nős-e.


Talán valami kezdő célzást tegyél felé, de ne nyomulj, csak szépen apránként.


Szerintem ne vallj be semmit. Igazából tudod, hogy ő mit érez? Vagy sejted?


26.L

2010. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült a hozzászólásodból, hogy ő is tett célzásokat, hogy tetszel neki. Van esélyed, de ne vallj színt, csak szépen adagold.
2010. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát végül színt nem vallottam, de erre, amikor írta, hogy próbálja az egészet kitörölni a fejéből, azt válaszoltam, hogy ne magát ostorozza, mert én is benne voltam ebben, de emberek sokkal rosszabbakat is tesznek, mi pedig nem folytattunk éveken át tikos viszonyt, befejeztük stb. és hogy én évek óta senkivel nem éreztem, hogy ennyire egy hullámhosszon lennék, és nagyon jól éreztem magam vele,ő volt az egyetlen, akivel hosszú ideje el tudnám képzelni, hogy ez működhet. szóval be nem vallottam, hogy szeretem vagy ilyesmi, csak arra utaltam, hogy milyen jó volt vele. azóta nem jött tőle válasz, hogy ezt megírtam:(
2010. aug. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!