Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu HOMOFÓB, de már idegesítő...

Anyu HOMOFÓB, de már idegesítően? :S

Figyelt kérdés
Szóval ez nem kérdéses, hanem kijelentő de ugye olyat itt nem lehet, folyton róluk beszél a melegekről a leszbikusokról szapulja őket szidja őket éjjel-nappal amikor csak tudja ha valamelyik sorozatban vagy filmben már elékerül az a szó hogy meleg vagy bármelyik szinonímája már azonnal lehordja én L/18 amúgy nem vagyok meleg, de egyszerűen már idegesít hogy folyton nekem mondja meg apunak s meg mindenkinek :S:S mondtam már neki hogy azt csinálnak amit akarnak miért kell velük annyit foglalkozni, az az ő életük ezt el kell fogadni ez a 21.század és kész, és akkor megint azzal jött hogy mi vagoyk én hogy védem őket talán énis lezbi vagyok aztán megint jött a szokásos melegeket lehordó szövege... komolyan már emiatt azon gondolkozom hogy elköltözök mert másról nem megy a téma nála -.- mit csináljak már hogy lenyugodjon? vigyem pszichológushoz? mi lehet a baja h nem tudja elfogadni hogy ma már ez egy más társadalom? :S kikészülök miatta... segítsetek lécci...köszi
2010. aug. 28. 17:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
az én anyám idegesítően rasszista. Én alapból liberális felfogású vagyok, de ezt a kérdést éppen szerintem elég reálisan látom, viszont ő (nagyanyámmal együtt) versenyt csinál abból hogy mindent rájuk ken. Borzalmasan idegesít, mert nem marad a realitás talaján, hanem lassan a rossz időt is az ő számlájukra írja. Nem tudom hogy lehet ezt kezelni, nekünk hatalmas vitáink vannak, főleg hogy én elég sokmindent másra tükrözök ki mint ő (segélykérdés, ilyesmi). NEm érdekelne hogy mit gondol, csak ne kellene folyton hallgatnom hogy ez is a cigányok miatt van, meg az is...
2010. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%

"Miért más társadalom? Én fiatal vagyok és én is rühellem őket, mert egyszerűen a csapból is ők fojnak, és alapból nem egészséges emberi tudatra vall. Ja és mielött még valaki leszólna, ettől még nem vagyok radikalista, római katolikus neveltetést kaptam és diplomáztam(ezt azoknak akik azt mondják hogy csak a buta emberek homofóbok). De végülis én nem hangoztatom mivel alapból a társaságom se foglalkozik ilyen témával, és ítélkezni se fogok felettük, azt majd megteszi más helyettem mikor eljön az ideje."


Íme az iskolapéldája annak, hogy az értelem nem feltétele a diploma megszerzésének...

Elsősorban a vélemény megformálásának módjára és a helyesírásra gondolok, bár az is nagyon vicces, hogy az értelmességét bizonyítottnak véli azzal, hogy szerzett diplomát.


(Egyébként semmi közöm a melegekhez.)

2010. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Megsúgom itt mindenkinek bár nem én adtam azt a választ, amit előttem leszóltak, hogy az értelem nem csak a helyesírástól függ, sőt, nagyon sok olyan ember van, akinek az istennek nem áll rá az agya és képtelen rá. Ettől még lehet egy okos, értelmes ember, aki lediplomázik. Belőlem például sosem lesz földrajz szakos, mert soha nem értettem hozzá, de ettől még máshoz igen. Attól, hogy nem tud helyesen írni még lehet okos. Ja és a diploma és az értelem pedig kapcsolatban áll, akármennyire szeretik azt mondani mások, hogy nem.
2010. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látom, te nemcsak a földrajzhoz nem értesz (egyébként nagyon kíváncsi lennék arra, hogy hogyan kell nem érteni a földrajzhoz - szándékosan fogalmaztam úgy, ahogy), hanem még a szövegértelmezéshez sem ...
2010. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
55%

"Miért más társadalom? Én fiatal vagyok és én is rühellem őket, mert egyszerűen a csapból is ők fojnak, és alapból nem egészséges emberi tudatra vall. Ja és mielött még valaki leszólna, ettől még nem vagyok radikalista, római katolikus neveltetést kaptam és diplomáztam(ezt azoknak akik azt mondják hogy csak a buta emberek homofóbok). De végülis én nem hangoztatom mivel alapból a társaságom se foglalkozik ilyen témával, és ítélkezni se fogok felettük, azt majd megteszi más helyettem mikor eljön az ideje."

Íme az egyik példa arra, hogy az értelem nem diplomához kötött.

Aki ennyire szélsőségesen tiltakozik valami, valaki ellen, annak vagy rossz élménye lehet, vagy titkolni valója. Lehet utálkozni, rosszallani egy dolgot egy-két mondat erejéig, de ha valakiből csak ez folyik ott már nincs minden rendben. Unalmas egy idő után.

2010. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

nem hiszem, hogy tényleg a melegekkel lenne ekkora baja. Szerintem neki valami más problémája van, amiért nem saját magával van elfoglalva, hanem más emberek magánéletével.

Talán önértékelési zavarai vannak.

Az egy dolog, ha valaki homofób, de én is utálom például a pedofilokat, de nem abból áll a napom, hogy arról beszélek, hogy mindet ki kéne végezni. Az nem elnne normális dolog.

Van egy barátnőm, akinek önértékelési zabarai vannak, és emelett rengeteg népcsoportot gyűlöl és ő is homofób, sokat is szídja akiket gyűlöl. Szerintem ő is csak azért csinálja, hogy jobbnak érezshesse magát náluk.

2010. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%

Mit tudsz csinálni? Egyszerűen magasról lesz*rod.

Az én ismeretségi körömben is akad jó pár homofób. Hajjaj, mikor rázendítenek berezegnék még a falak is, annyira osztják az igazat. Közben meg egymás vállát veregetik - köztük az enyémet is -, hogy mi normálisak vagyunk. Az, hogy mi a normális az az adott ember értékrendjétől, világra való nyitottságától, s nem utolsó sorban intelligencia szintjétől függ.


Ezeket az embereket kényszerközösségekből (pl. iskola) szedtem össze. Mivel nem bunkóztak velem, így én sem bunkózom velük. Egyszerűen emberileg jó fejnek tartanak. Persze azt a tény leszámítva, hogy én egyiknek sem kötöttem az orrára, hogy meleg vagyok.

2010. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

biztos beindult egy női melltől és ezt próbálja ilyen agresszíven tagadni.

(általában valami ilyesmi szokott lenni a probléma gyökere)

2010. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
10%

18:41 khm...érdekes hasonlat, a pedofilokat lehet okkal fujjolni, mivel gyerekeket erőszakolnak meg :-o


na de melegnek lenni az egy állapot, mint az, hogy valaki roma, vagy nem roma, vagy sváb, vagy feekete vagy indián vagy kínai. ez van és kész.

2010. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%

Pedofilnak lenni is egy állapot, csak úgy mint melegnek lenni.


A pedofil gyerekekre izgul - tehet róla? Nem.

A meleg azonos neműre izgul - tehet róla? Nem.



Az igaz, hogy a pedofil - ha a tettek mezejére lép - elítélendő, és a törvény is bünteti.


De önmagában az a tény, hogy gyerekere izgul, nem különbözőbb annál mint, hogy valaki a saját nemére izgul.

2010. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!